sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTADAGA Tadalafil Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:
TADAGA Tadalafil Oral Jelly


189.00
Ilość
- +
 
TADAGA Tadalafil Oral Jelly

TADAGA Tadalafil Oral Jelly- 20 mg- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 7 27 zł 189 zł
2 14 25 zł 350 zł
3 21 23 zł 483 zł
4 28 21 zł 588 zł
5 35 19 zł 665 zł
10 70 17 zł 1190 zł
15 105 15 zł 1575 zł

Tadaga Tadalafil Oral Jelly

Problem męskiej dysfunkcji seksualnej jest dość powszechny na całym świecie. Jednym z nowych sposobów przezwyciężenia zaburzeń erekcji jest Tadaga Oral Jelly 5 mg.

Czym jest Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Lek ten został zatwierdzony przez Federalną Administrację Leków w 1988 roku. Aktywnym składnikiem leku jest tadalafil w postaci szybko trawiącego się żelu. Ma taki sam skład chemiczny jak zwykłe pigułki. Jednak zamiast połykania doustnie i wchłaniania przez przewód pokarmowy, podobnie jak pigułki, „żel” o smaku pomarańczy jest wchłaniany bezpośrednio przez błonę śluzową jamy ustnej.

Jak działa Tadaga Tadalafil Oral Jelly?

Lek jest wytwarzany z preparatu o nazwie Tadalafil. Ten komponent pomaga radzić sobie z problemami z impotencją. Tadalafil działa poprzez odłożenie działania enzymu fosfodiesterazy 5. Enzym odpowiada za zmniejszenie przepływu krwi w okolicy prącia. Tadalafil (monofosfataza (główny składnik Tadalis) wzmacnia działanie składników noyl GUA monofosfatazy GUA w krwiobiegu. Lek pomaga rozluźnić mięśnie męskiego regionu prącia. Działanie to umożliwia przepływ większej ilości krwi, która pomaga w osiągnięciu erekcji. Zwiększając odkładanie się tlenku azotu, tętnice i naczynia krwionośne pracują naturalnie i efektywniej.

Korzyści z Tadaga Oral Jelly

- mocna i stabilna erekcja, która może trwać do 36 godzin, a w niektórych przypadkach nawet do 48 godzin.
- zwiększa wrażliwość penisa i tym samym zwiększa intensywność odczuć w intymnych pieszczotach
- dłuższy i intensywniejszy orgazm

Tadalafil działa tylko wraz z podnieceniem seksualnym. Nie ma efektu zwiększającego pożądanie i dlatego nie może wymusić erekcji. Ten preparat jest również określany jako „pigułka weekendowa” ze względu na długi czas działania. Dzięki temu jest odpowiedni dla mężczyzn, którzy chcą odbyć stosunek kilka razy w ciągu dwóch dni.

Jak stosować Tadaga Oral Jelly?

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wyniki, weź żel na 30-40 minut przed stosunkiem seksualnym. Żel jest łatwy do spożycia w porównaniu do innych tabletek, które należy połykać, popijając wodą. Wiele osób zawsze obawia się, że pigułka nie utknie w gardle. W przypadku żelu nie ma takiego ryzyka. Galaretka rozpuszcza się w ustach po połknięciu i nie potrzebuje wody. Szybko reaguje we krwi i może dawać szybkie wyniki. Lekarze zwykle zalecali tylko jedną dawkę dziennie. Wielokrotne przyjmowanie leku w ciągu jednego dnia jest szkodliwe dla zdrowia. Lekarze stosują również ten lek w rzadkich przypadkach płucnych, takich jak nadciśnienie tętnicze.

Kiedy należy się powstrzymać od przyjmowania Tadaga Oral Jelly?

Jeśli jesteś wrażliwy na Tadalafil, zaleca się, aby nie Tadaga Oral Jelly, ponieważ lek zawiera ten sam składnik. Nie powinieneś podejmować żadnych ciężkich aktywności po zażyciu leku, ponieważ przez pewien czas możesz odczuwać zawroty głowy. Przyjmowanie alkoholu sprawia, że lek daje gorsze efekty. Bogate tłuste posiłki opóźniają działanie leku. Osoby w podeszłym wieku powinny stosować lek tylko wtedy, gdy jest to dozwolone przez lekarza.

Pacjenci, którzy mają problem z impotencją, mogą mieć inny problem fizyczny, w związku z czym mogą zażywać inne leki. Leki typu nitrogliceryna na ból serca lub klatki piersiowej (dławica piersiowa), takie jak azotyn amylu, monoazotan izosorbidu, diazotan izosorbidu, nitrogliceryna są zakazane w stosowaniu razem z Tadalafilem, nawet jeśli są przyjmowane tylko sporadycznie. Alfa-blokery, takie jak alfuzosyna, doksazosyna lub terazosyna stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, lub leczenia gruczołu krokowego, reagują na ten lek i sprawiają, że jego działanie jest niebezpieczne.

Czy można bezpiecznie stosować galaretkę doustną Tadalis?

Jeśli spożywasz go zgodnie z zaleceniami lekarza i osiągasz właściwe wyniki, to żel doustny Tadalis jest dla ciebie bezpieczny. Działanie leku różni się w zależności od osoby, dlatego przed użyciem leku w leczeniu zaburzeń erekcji konieczna jest odpowiednia rozmowa z lekarzem. Przedawkowanie może prowadzić do ciężkich objawów i działań niepożądanych. Jeśli przedawkowałeś lek, skontaktuj się z lekarzem bezpośrednio przed pogorszeniem się stanu. Lek ten nie uzależnia, więc nie musisz się martwić, że staniesz się uzależniony. Podobnie jak w przypadku każdego nowego leku na zaburzenia erekcji, który zaczynasz stosować, zawsze skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Tadalafil. Pamiętaj, aby przeczytać etykietę dotyczącą ostrzeżeń i upewnić się, że je rozumiesz. Jeśli nie, skontaktuj się z lekarzem i wyjaśnij swoje wątpliwości.

Przed przyjęciem tego leku należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miałeś poniższe choroby oraz dolegliwości:

- sierpowatej niedokrwistości (zniekształcone czerwonych krwinek);
- szpiczak mnogi (rak szpiku kostnego);
- białaczka (rak komórek krwi)
- deformacja penisa
- poważny problem z wątrobą
- poważny problem z nerkami.
- skuteczność produktu jest nieznana u pacjentów, którzy doświadczyli:
- operacja miednicy
- częściowe lub całkowite usunięcie gruczołu krokowego z wycięciem pasków nerwowych gruczołu krokowego (radykalna prostatektomia bez konserwacji pasków nerwowych).


W przypadku nagłego pogorszenia lub utraty wzroku należy przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację