sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadalis- sx 
WZÓR Z CMS:
Tadalis- sx


56.00
Ilość
- +
 
Tadalis- sx

Tadalis- sx- Substancja czynna TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 14 zł 56 zł
2 8 13 zł 104 zł
3 12 12 zł 144 zł
4 16 11 zł 176 zł
5 20 10 zł 200 zł
10 40 9 zł 360 zł

Tadalis- sx

Zaburzenia erekcji są poważnym problemem dla wielu mężczyzn. Na szczęście dla nich na rynku dostępny jest już Tadalis- sx.

Czym jest Tadalis- sx?

Tadalis- sx rozluźnia mięśnie gładkie obecne w ściankach naczyń krwionośnych i pomaga w zwiększeniu przepływu krwi w określonych obszarach ciała. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, powiększenia gruczołu krokowego i nadciśnienia płucnego (wysokie ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych łączących płuca i serce). W efekcie działania leku możemy cieszyć się silną oraz stabilną erekcją

Jak stosować Tadalis- sx?

Lek należy przyjmować doustnie, popijając szklanką wody. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty. Ten lek można przyjmować z posiłkami lub bez posiłków. Dawka jest zwykle przyjmowana 30 do 60 minut przed aktywnością seksualną. Nie należy przyjmować tej dawki więcej niż raz dziennie. Nie należy przyjmować leku, częściej niż zalecono. Jeśli uważasz, że zażyłeś zbyt dużo tego leku, skontaktuj się natychmiast z centrum kontroli zatruć lub z izbą przyjęć. Ten lek jest tylko dla Ciebie. Nie udostępniaj tego leku innym osobom. W przypadku pominięcia dawki można ją przyjąć, gdy sobie o tym przypomnisz, ale nie należy przyjmować więcej niż jednej dawki dziennie.

Co może wchodzić w interakcje z Tadalis- sx?

Nie należy przyjmować tego leku z żadnym z następujących leków:

- azotany, takie jak azotyn amylu, diazotan izosorbidu, monoazotan izosorbidu, nitrogliceryna
- niektóre leki na wysokie ciśnienie krwi
- niektóre leki stosowane w leczeniu zakażenia HIV lub AIDS
- niektóre leki stosowane w zakażeniach grzybiczych lub drożdżowych, takie jak flukonazol, itrakonazol, ketokonazol i worykonazol
- niektóre leki stosowane w napadach, takie jak karbamazepina, fenytoina i fenobarbital
- sok grejpfrutowy
- antybiotyki makrolidowe, takie jak klarytromycyna, erytromycyna, troleandomycyna
- leki na problemy z prostatą:ryfabutyna, ryfampina lub ryfapentyna


Ta lista może nie opisywać wszystkich możliwych interakcji. Podaj swojemu lekarzowi listę wszystkich leków, ziół, leków bez recepty lub suplementów diety. Powiedz im również, jeśli palisz, pijesz alkohol lub używasz nielegalnych narkotyków. Niektóre produkty mogą wchodzić w interakcje z twoim lekiem.

Na co powinienem zwrócić uwagę podczas stosowania Tadalis- sx?

Jeśli zauważysz jakiekolwiek zmiany w widzeniu podczas przyjmowania tego leku, skontaktuj się jak najszybciej z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Należy przerwać stosowanie tego leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi utrata wzroku w jednym lub obu oczach. Skontaktuj się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia, jeśli erekcja trwa dłużej niż 4 godziny lub staje się bolesna. Może to być oznaką poważnego problemu i musi być natychmiast leczone, aby zapobiec trwałym uszkodzeniom. Jeśli wystąpią objawy mdłości, zawroty głowy, ból w klatce piersiowej lub ból ramienia po rozpoczęciu aktywności seksualnej po przyjęciu tego leku, należy powstrzymać się od dalszej aktywności i jak najszybciej skontaktować się z lekarzem lub pracownikiem służby zdrowia. Nie pij alkoholu w nadmiarze (przykłady, 5 kieliszków wina lub 5 whisky) podczas przyjmowania tego leku. Nadmiar alkoholu może zwiększyć ryzyko wystąpienia bólu głowy lub zawrotów głowy, zwiększenia częstości akcji serca lub obniżenia ciśnienia krwi. Stosowanie tego leku nie chroni pacjenta ani jego partnera przed zakażeniem HIV (wirusem wywołującym AIDS) lub innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jakie działania niepożądane mogę zauważyć po zażyciu Tadalis- sx?

Działania niepożądane, które należy jak najszybciej zgłosić lekarzowi lub pracownikowi służby zdrowia:

- reakcje alergiczne, takie jak wysypka skórna, swędzenie lub pokrzywka, obrzęk twarzy, warg lub języka
- problemy z oddychaniem
- zmiany w słuchu
- ból w klatce piersiowej
- szybkie, nieregularne bicie serca

Działania niepożądane, które zwykle nie wymagają pomocy medycznej (zgłoś się do lekarza lub pracownika służby zdrowia, jeśli będą się utrzymywać lub będą uciążliwe):

- ból pleców
- zawroty głowy
- zaczerwienienie
- ból głowy
- niestrawność
- bóle mięśni
- zatkany nos lub katar

Niektóre dodatkowe rzadkie zdarzenia niepożądane zostały zgłoszone u mężczyzn przyjmujących lek i których nie obserwowano w badaniach klinicznych. Te działania niepożądane to:

- obrzęk twarzy
- poważne reakcje alergiczne objawiające się obrzękiem twarzy lub gardła
- znaczące wysypki skórne
- niektóre zaburzenia, które wpływają na przepływ krwi w oczach
- nieregularne bicie serca
- dławica piersiowa

Efekt uboczny zawrotów głowy zgłaszano częściej u mężczyzn w wieku powyżej 75 lat przyjmujących lek. Biegunka była zgłaszana częściej u mężczyzn w wieku powyżej 65 lat przyjmujących lek.Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą. Dotyczy to również wszelkich niepożądanych efektów, które nie zostały wymienione w tej ulotce. Zgłaszając działania niepożądane, możesz pomóc uzyskać więcej informacji na temat bezpieczeństwa leku. Ta lista może nie opisywać wszystkich możliwych działań niepożądanych.

Gdzie mam przechowywać Tadalis- sx?

Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15 do 30 stopni Celsjusza. Wyrzuć wszelkie niewykorzystane lekarstwa po upływie terminu ważności.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację