sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadalista Super Active 
WZÓR Z CMS:
Tadalista Super Active


100.00
Ilość
- +
 
Tadalista Super Active

Tadalista Super Active- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9 zł 180 zł
3 30 8 zł 240 zł
4 40 7 zł 280 zł
5 50 6 zł 300 zł

Tadalista Super Active

Zaburzenia erekcji są poważnym problemem zwłaszcza dla mężczyzn po czterdziestym roku życia. Tadalista Super Active skutecznie pomaga im w uzyskaniu erekcji.

Czym jest Tadalista Super Active?

Tadalista Super Active zawiera 20 mg aktywnego utrwalającego Tadalafilu, który jest inhibitorem fosfodiesterazy 5 (PDE5). Jest produkowany przez Ajanta Pharma. Przeszkoda PDE5 powoduje ekspansję cGMP w mięśniach gładkich prącia, co powoduje odprężenie, rozszerzając przepływ krwi w celu zapewnienia erekcji. Ten lek jest dostarczany w postaci miękkiej żelowej kapsułki, która działa szybciej niż standardowe pigułki. Kapsułki te zawierają płynny lek. Po przyjęciu kapsułki te natychmiast się rozpuszczają, uwalniając płynną postać leku, który ma zostać natychmiast rozpuszczony we krwi.

Jakie są korzyści ze stosowania Tadalista Super Active?

Szybkie działanie: Te tabletki tadalafilu skutecznie rozpuszczają się we krwi pacjenta i mogą zacząć działać w ciągu 15-20 minut
Bezpieczeństwo: Te kapsułki są wykonane z mocowań, które nie przeszkadzają śluzowi w przewodzie pokarmowym
Wysoce zrównoważony: Jak wskazują różne przeglądy leków, lek jest dobrze tolerowany

Jak stosować Tadalista Super Active?

Lek należy połykać doustnie, popijając szklanką wody. Ten lek najlepiej przyjmować bez posiłku, około 30 minut do 1 godziny przed stosunkiem. Aby ten lek działał, musi wystąpić podniecenie seksualne. Wpływ leku rozpoczyna się po około 20-30 minutach od przyjęcia i trwa około 6-7 godzin. Ten lek można przyjmować codziennie lub zgodnie z wymaganiami z limitem jednej porcji na każdy dzień. Poniżej przedstawiono dawkowanie tego leku. Ten lek nie jest przepisywany kobietom i powinien być przyjmowany przez mężczyzn w wieku od 18 do 64 lat. Tadalista Super jest stosowany od przypadku do przypadku, a nie według ściśle określonego harmonogramu. Jeśli zażywasz lek codziennie, weź pominiętą dawkę, jak tylko przypomnisz sobie o tym. Jeśli nie ma wystarczająco dużo czasu na następną dawkę, należy całkowicie pominąć dawkę. Nie należy podwajać dawki, aby zrekompensować pominiętą dawkę. Przedawkowanie tadalafilu może prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Przy pierwszych oznakach przedawkowania niezwłocznie zasięgnij porady lekarza.

Kiedy nie wolno stosować Tadalista Super Active?

Nie bierz Tadalista Super Active w następujących przypadkach:

Ciężka choroba serca lub niedawny zawał serca
Niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi
Nadwrażliwość na składniki Tadalista Super

Przyjmowanie innych leków zawierających podtlenek azotu, takich jak nitrogliceryna. Leki te („azotany”) są przyjmowane w celu złagodzenia bólu w klatce piersiowej i dusznicy bolesnej. Stwierdzono, że Tadalista Super wzmacnia działanie takich leków. Przed przyjęciem tadalafilu poinformuj swojego lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach.

Nie należy przyjmować tadalafilu z powodu niedokrwistości sierpowatej, szpiczaka mnogiego (rak szpiku kostnego), białaczki (rak krwi), nieprawidłowej deformacji prącia, chorób wątroby i nerek.
Nie łącz Tadalista Super Asset z innymi środkami przeciwko impotencji.

Co muszę jeszcze wiedzieć, zanim zastosuje Tadalista Super Active?

Unikaj przyjmowania leku podczas prowadzenia pojazdu lub korzystania z innego sprzętu technicznego. Ponadto ostrożnie lek należy przyjmować u mężczyzn z nietolerancją laktozy, ponieważ Tadalista Super Active zawiera laktozę. Przed zażyciem leku należy powiedzieć lekarzowi o ostatnich przypadkach chorób układu sercowo-naczyniowego, bólu w klatce piersiowej, arytmii, zawałów serca, wysokiego ciśnienia krwi, niskiego ciśnienia krwi, chorób wątroby i nerek, zaburzeń krzepnięcia, wrzodów, raka i deformacji anatomicznych forma penisa. Zawsze informuj swojego lekarza o przyjmowanych lekach (i tych, które przyjmowałeś w przeszłości), a nawet o produktach bez recepty, witaminach i suplementach diety, ponieważ substancje te mogą powodować niepożądane reakcje z Tadalista Super Active. Nie zaleca się przyjmowania tadalafilu z lekami zawierającymi podtlenek azotu, a także z innymi lekami niezalecanymi przez lekarza. Chroń produkt przed gorącem i wilgocią. Trzymaj Tadalista Super Asset w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt w temperaturach poniżej 30 stopni Celsjusza.

Czy stosowanie leku wiążę się ze skutkami ubocznymi?

Jak w każdym przypadku, jeśli chodzi o medykamenty, także w tym przypadku mogą wystąpić działania niepożądane. Jednak są one bardzo rzadkie. Najczęstsze skutki uboczne to:

- ból głowy
- zgaga
- nudności
- biegunka
- uporczywy kaszel
- zmniejszenie / utrata wzroku
- zmiana widzenia kolorów
- zmniejszenie / utrata słuchu
- przedłużona i bolesna erekcja
- zawroty głowy
- alergiczna reakcja skórna
- trudności w oddychaniu
- trudności w połykaniu
- obrzęk twarzy, warg, powiek, języka, dłoni i stóp
- złuszczanie i powstawanie pęcherzy na skórze
- zakażenia górnych dróg oddechowych
- ból rąk, nóg i pleców


Zgłaszano również rzadkie przypadki zawału serca i udaru mózgu u mężczyzn przyjmujących lek. Większość z tych mężczyzn znała problemy z sercem przed zażyciem tego leku. Rzadko zgłaszano utratę lub zmniejszenie częściowego, tymczasowego lub stałego widzenia jednego, lub obu oczu.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację