sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTADARISE- 2.5 
WZÓR Z CMS:
TADARISE- 2.5


70.00
Ilość
- +
 
TADARISE- 2.5

TADARISE- 2.5- Substancja czynna: TADALAFIL- 2.5 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 7 zł 70 zł
2 20 6 zł 120 zł
3 30 5 zł 150 zł
4 40 4 zł 160 zł
5 50 3 zł 150 zł

TADARISE- 2.5

Zaburzenia erekcji, choć mogą się pojawić w każdym wieku, to najczęściej dotykają mężczyzn powyżej czterdziestego roku życia. To dla nich opracowano nowy lek Tadarise – 2,5.

Czym jest Tadarise- 2,5?

Tadarise to seria leków na bazie Tadalafilu od indyjskiej firmy farmaceutycznej Sunrise Remedies Pvt. Ltd. „Tadaraiza”. To najpopularniejszy generyczny Cialis z najniższą możliwą ceną i dobrą jakością. Jeśli chodzi o Tadarise 2,5 jest to optymalna dawka leku dla początkujących kupujących leki generyczne, ponieważ zapewni ci wysokiej jakości erekcję praktycznie bez ryzyka dla zdrowia. Kupowanie Tadarise 2,5 oznacza uzyskanie jednego z najlepszych regulatorów siły działania pod względem stosunku ceny do jakości. Tadarise jest bardzo skuteczny w leczeniu zaburzeń erekcji. Zwiększa dopływ krwi do penisa. Lek rozluźnia mięśnie gładkie naczyń krwionośnych. Dlatego członek wypełnia się ogromną ilością krwi. Tkanka erekcyjna penisa wychwytuje wystarczającą ilość krwi i ułatwia pożądaną erekcję. Tadarise opóźnia niszczenie cGMP przez PDE5 obecnego w penisie. To działanie powoduje, że erekcja trwa długo. Inicjuje także uwalnianie oksytocyny. W rezultacie czerpiesz przyjemność z intymności seksualnej.

Jak stosować Tadarise- 2,5?

Lek można stosować wedle potrzeb. Jednak nie spożywaj go częściej niż jedną pigułkę w ciągu 24 godzin. Lek będzie działał tylko wtedy, gdy jego użytkownik będzie podniecony. Jednak lek nie może wywołać erekcji bez bodźca seksualnego. Dawka początkowa wynosi 2,5 mg prawie pół godziny przed intymnością penetracyjną. Twój lekarz może podnieść dawkę. Będzie to zależeć od twojej reakcji na lek. Najwyższa dawka wynosi 20 mg każdego dnia. Lek utrzymuje się w ciele przez 36 godzin ze skutecznym działaniem

Czy można przyjmować Tadarise na pusty żołądek?

Oczywiście osoba może przyjmować pigułkę Tadarise na pusty żołądek. Jest to nawet wskazane.

Jaka jest różnica między Tadarise a Sildenafilem?

Możesz połykać zarówno tabletkę Sildenafil, jak i tabletkę Tadarise bez posiłku lub po obfitym obiedzie. Jednak działanie Sildenafilu traci skuteczność przy wysokiej zawartości tłuszczu w posiłkach. Tłuszcze opóźniają jego wchłanianie. Zawartość tłuszczu w żywności nie wpływa na skuteczność produktu Tadarise. Sildenafil rozpoczyna pracę w ciągu 45–60 minut. Tadalafil w ciągu 30 minut. Sildenafil pozostaje aktywnym przez 4-6 godzin w ciele. Tadalafilu pozostaje aktywny przez 36 godzin w twoim ciele. Sildenafil jest przeznaczony do spontanicznego seksu. Korzystanie z Tadarise umożliwia seks w dowolnym miejscu i czasie.

Czy będę cierpieć na skutki uboczne podczas korzystania z Tadarise?

Zwykle użytkownicy Tadarise nie stwierdzają skutków ubocznych. Jednak niewielka część użytkowników odczuwa działania niepożądane. Lek ten może wywoływać łagodne skutki uboczne, takie jak omdlenia, wysypki, uderzenia gorąca, senność, zawroty głowy i bóle głowy. Poza tym może wkraść się ból mięśni, przekrwienie błony śluzowej nosa, ból pleców, rozstrój żołądka, nudności. Tabletki Tadarise w bardzo nielicznych przypadkach mogą wywołać kilka poważnych skutków ubocznych, które wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Do poważnych skutków ubocznych należą utrata wzroku i utrata słuchu. Użytkownik może stracić widzenie w obu oczach lub w jednym oku. Co więcej, możesz stracić moc słyszenia tymczasowo lub na stałe. Ponadto może powodować priapizm. Sprawia, że twój penis pozostaje w stanie wyprostowanym przez ponad cztery godziny. Inne skutki uboczne to:

Ból głowy
Problem z trawieniem
Rozmazany obraz
Trudność w rozróżnieniu koloru niebieskiego i zielonego.
Zatkany nos

Według opinii użytkownika głównie działania niepożądane powstają z powodu przedawkowania tabletki lub reakcji alergicznych. W przypadku działań niepożądanych unikaj tabletek. Możesz skonsultować się z lekarzem. W przypadku niektórych leków może wchodzić w interakcje i wywoływać działania niepożądane, które mogą być śmiertelne. Dlatego należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, jakie są przez ciebie stosowane.

O czym muszę jeszcze wiedzieć stosując Tadarise 2,5?

Spożywanie grejpfruta lub soku grejpfrutowego może podnieść poziom Tadarise we krwi. Dlatego unikaj jego stosowania, ponieważ może zwiększyć szanse na skutki uboczne. Alkohol wchodzi w interakcje z Tadalafilem. Nie spożywaj dużej ilości alkoholu, jeśli stosujesz Tadalafil. Zarówno Tadarise, jak i alkohol mogą otwierać naczynia krwionośne. W związku z tym oba te produkty mogą spowodować, że ciśnienie krwi spadnie zbyt mocno. Dlatego możesz wtedy spodziewać się reakcji takich jak zawroty głowy, omdlenia, bóle głowy, zaczerwienienie itp. Należy tego szukać w Internecie za pośrednictwem niezawodnej e-apteki. Będziesz musiał przeprowadzić badania w celu ustalenia, który sklep internetowy zapewni ci bezpieczny lek. Oznacza to korzystnie jedynie ze sprawdzonych sklepów internetowych.

Czy palenie jest bezpieczne po zażyciu pigułki Tadarise?

Tadarise jest inhibitorem PDE5, podobnie jak Sildenafil i inne leki ED. Może wywołać niepożądane efekty uboczne palenia tytoniu. Papierosy zawierają nikotynę i mogą wchodzić w interakcje z tadalafilem lub Tadarise.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację