sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadarise- 20 Oral Jelly 
WZÓR Z CMS:
Tadarise- 20 Oral Jelly


19.00
Ilość
- +
 
Tadarise- 20 Oral Jelly
Tadarise- 20 Oral Jelly

Tadarise- 20 Oral Jelly- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin

Ilość opakowań Ilość saszetek Cena za 1 saszetkę Wartość
1 1 19 zł 19 zł
2 2 18 zł 36 zł
3 3 17 zł 51 zł
4 4 16 zł 64 zł
5 5 15 zł 75 zł

Tadarise- 20 Oral Jelly

Zaburzenia erekcji, które dotykają prawie co trzeciego mężczyzny w wieku powyżej czterdziestu lat, dziś mogą być skutecznie leczone choćby za pośrednictwem leku Tadarise- 20 Oral Jelly.

Co to jest Tadarise – 20 Oral Jelly?

Galaretka doustna Tadarise zawiera tadalafil. Tadarise Oral Jelly 20 mg to szczególny rodzaj leku, który można łatwo stosować. Kompozycja tadalafilu 20 mg działa znakomicie w radzeniu sobie z zaburzeniami erekcji i pozwala mężczyznom cieszyć się życiem, które jest satysfakcjonujące i satysfakcjonujące. Tadarise – 20 Oral Jelly ma długi okres aktywności. Tadarise – 20 Oral Jelly to lek dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Po jego zastosowaniu praktycznie każdy mężczyzna osiąga lepszą erekcję i tym samym cieszy się lepszym stosunkiem seksualnym. Galaretka doustna Tadarise może pracować do 36 godzin, czuli znaczniej dłużej niż inne produkty. Z tego powodu często nazywany jest „tabletem weekendowym”. Dzięki przedłużonej ekspozycji na preparat Tadarise żel doustny stał się najczęściej przepisywanym lekiem w leczeniu zaburzeń erekcji. Tadarise Oral Jelly zawiera substancję, która stymuluje krążenie krwi w penisie podczas stymulacji seksualnej, która prowadzi do erekcji.

Jak działa Tadarise- 20 Oral Jelly?

Tadarise Oral Jelly stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania twardej erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej z powodu niewystarczającego dopływu krwi do penisa. Tadarise – 20 Oral Jelly rozluźnia naczynia krwionośne prącia, zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję, która jest naturalną reakcją na stymulację seksualną. Tadarise Oral Jelly działa jednak tylko w przypadku podniecenia seksualnego. Składnik macierzysty w Tadarise jest znany z przynależności do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy 5 (PDE5). Tadalafil w klasycznej postaci tabletek działa, zapobiegając zbyt szybkiemu działaniu enzymu zwanego fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Później, kontrolując ten enzym, lek dodatkowo pomaga człowiekowi w utrzymaniu sztywniejszej erekcji.

Jak stosować Tadarise- 20 Oral Jelly?

Ten lek należy przyjmować w dawce zaleconej przez lekarza. Żel możemy przyjmować w dowolnym momencie na pół godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Nie należy spożywać tego leku w większych lub mniejszych ilościach, niż jest to zalecane. Postępuj zgodnie ze schematem dawkowania, jeśli ten lek jest stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku poważnego przedawkowania może być konieczna natychmiastowa pomoc lekarska.

Jakie są przeciwwskazania przy stosowaniu Tadarise- 20 Oral Jelly?

Kilka leków wchodzi w interakcje z produktem Tadarise i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania żelu Tadarise – 20 Oral Jelly. Leki wpływające na Tadarise: antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol lub ketakonazol. Leki, na które wpływa Tadarise: nieselektywne leki blokujące receptory alfa, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi, tamsulosyna i prazosyna na powiększoną prostatę, azotany, takie jak triazotan glicerolu na dusznicę bolesną i inne choroby serca.

Czy Tadarise- 20 Oral Jelly może wywoływać jakiekolwiek efekty uboczne?

W niewielkiej liczbie przypadków mogą pojawić się niekorzystne efekty uboczne. Najczęściej obejmują one:

- ból głowy
- zaczerwienienie
- niestrawność
- zawroty głowy
- przekrwienie błony śluzowej nosa
- niewyraźne widzenie.

Co jeszcze muszę wiedzieć o stosowaniu Tadarise- 20 Oral Jelly?

Nie należy stosować galaretki doustnej Tadarise, jeśli pacjent ma uczulenie na Tadarise lub jakikolwiek składnik galaretki Tadarise, a także przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi. Lek jest niewskazany, jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby lub nerek, a także, gdy masz stan, w którym stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub sercowych, lub miałeś zawał serca, lub udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Przeciwwskazaniem jest też bardzo wysokie lub niskie ciśnienie krwi i stan, kiedy u pacjenta występuje choroba oka, taka jak niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub jeśli występuje barwnikowe zapalenie siatkówki. Podczas przyjmowania leku nie wolno nam pić dużych ilości alkoholu lub soku grejpfrutowego. Sam lek należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od dzieci. - Nie wolno zażywać lekarstw po upływie daty ważności. Sma lek jest bezpieczny pod warunkiem, że zostanie kupiony w odpowiednim miejscu, gdzie mamy pewność, że zostanie nam sprzedany oryginalny, a nie podrobiony produkt. Dlatego tak ważne jest, aby kupować lek jedynie w sprawdzonych sklepach internetowych, gdzie mamy pewność, że sprzedawca sprzeda nam oryginalny lek z właściwym składem. Lek nie powinien być też przekazywany osobom trzecim.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację