sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTADARISE- 5 
WZÓR Z CMS:
TADARISE- 5


70.00
Ilość
- +
 
TADARISE- 5
TADARISE- 5

TADARISE- 5- Substancja czynna: TADALAFIL- 5 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 7 zł 70 zł
2 20 6 zł 120 zł
3 30 5 zł 150 zł
4 40 4 zł 160 zł
5 50 3 zł 150 zł

TADARISE- 5

Zdrowie intymne mężczyzn jest kruche i zależy od wielu czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Jednocześnie niemożliwe jest stworzenie prawidłowego związku bez komponentu seksualnego, dlatego przejawy dysfunkcji i zaburzeń wymagają zastosowania skutecznych metod terapii. Wśród leków na uwagę zasługuje Tadarise - 5, który pomoże poradzić sobie ze złożonymi objawami dysfunkcji, w tym eliminacją objawów osłabienia seksualnego.

Czym jest Tadarise- 5?

Tadarise- 5 to uniwersalny lek, który radzi sobie z głównymi objawami zaburzeń seksualnych. Ze względu na zrównoważony skład lek można stosować do jednoczesnego zatrzymania następujących objawów:

- słabość seksualna aż do przejawów impotencji
- osiągnięcie orgazmu przed rozpoczęciem stosunku płciowego
- zwiększona nerwowość i uczucia przed intymną randką.

Ta kombinacja zawiera tadafil substancję, która skutecznie zwalcza zaburzenia erekcji. Tadalafil odpowiada za regulację siły działania, która charakteryzuje moc i przedłużony okres utrzymywania wysokiego poziomu koncentracji we krwi (do 36 godzin). Jego działanie polega na eliminacji zacisków mięśniowych i naczyniowych z powodu supresji PDE-5, co stwarza warunki do skutecznego ukrwienia ciał jamistych prącia. Wymagany poziom stężenia zaczyna spadać 4-5 godzin po podaniu. Przy długotrwałym stosowaniu zaburzenia erekcji znikają i sytuacja stopniowo wraca do normy, a potrzeba leczenia zanika.

Jakie są korzyści ze stosowania Tadarise -5?

Największe korzyści ze stosowania tego leku to:

- wszechstronność, która pozwala rozwiązać złożone intymne problemy za pomocą jednego leku
- bezpieczeństwo terapii, która nie tylko zwalcza objawy, ale ma działanie terapeutyczne
- prędkość - efekt można odczuć po 40-45 minutach
- siła wpływu na potencję i funkcję wytrysku
- łatwość użycia: tylko jeden lek rozwiązuje kilka problemów jednocześnie.

Jak stosować Tadarise- 5?

Tadarise -5 należy brać zgodnie z zaleceniami. Jedna tabletka zawiera optymalnie zrównoważoną normę substancji czynnych, które są przeznaczone na jedną dawkę. Biorąc pod uwagę szybkość ich metabolizmu, zaleca się przyjmowanie leku 45 minut przed stosunkiem seksualnym. Aby terapia była korzystna i nie powodowała zaburzeń zdrowotnych, ważne jest, aby nie przekraczać dawki i częstotliwości podawania. Nie wolno nam stosować leków generycznych, jeśli istnieją przeciwwskazania. Aby zmniejszyć ryzyko zawrotów głowy, unikaj szybkiego podnoszenia się do pozycji stojącej.

Jakie są skutki uboczne leku Tadarise - 5?

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane podczas przyjmowania leku Tadarise w tabletkach 5 mg obejmują ból głowy, zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie, uderzenia gorąca, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność (zgaga), nudności. Rzadziej występujące działania niepożądane obejmują zaburzenia widzenia, zwiększone tworzenie łez powodujące łzawienie oczu, zmiany ciśnienia krwi (hipo i nadciśnienie), senność, duszność (duszność), ból (stawy pleców, brzuch). Jeśli którykolwiek z tych objawów utrzyma się lub nasili, należy niezwłocznie powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Kiedy nie należy stosować leku Tadarise-5 ?

Przeczytaj ulotkę dla pacjenta dostarczoną przez farmaceutę przed rozpoczęciem przyjmowania tadalafilu. W razie jakichkolwiek pytań należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Dawkowanie zależy od stanu zdrowia pacjenta, reakcji na leczenie i innych przyjmowanych leków. Pamiętaj, aby powiedzieć lekarzowi i farmaceucie o wszystkich stosowanych produktach (w tym lekach na receptę, lekach bez recepty i produktach ziołowych). Przed przyjęciem tadalafilu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na niego lub jeśli masz inne alergie. Ten produkt może zawierać nieaktywne składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne lub inne problemy. Porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby uzyskać więcej informacji. Interakcje z lekami mogą zmienić sposób działania leków lub zwiększyć ryzyko poważnych działań niepożądanych. Ulotka dołączona do leku nie zawiera wszystkich możliwych interakcji leków. Prowadź listę wszystkich używanych produktów (w tym leków na receptę / bez recepty i produktów ziołowych) i udostępnij ją lekarzowi i farmaceucie. Nie należy rozpoczynać, przerywać ani zmieniać dawki jakichkolwiek leków bez zgody lekarza. Należy też pamiętać, aby nie stosować leków przeterminowanych. W każdym przypadku też należy odmówić zakupu leku, który był już rozpakowany i używany przez inną osobę.

Jakie leki wchodzą w interakcje z Tadarise?

Tadarise- 5 nie powinny stosować osoby, które przyjmują leki, które mogą wchodzić w interakcje z Tadarise lub mogą zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Są to antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, werapamil lub diltiazem (stosowane w nadciśnieniu), rytonawir lub sakwinawir (w przypadku HIV), leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol lub ketakonazol, inne niż selektywne alfa-adrenolityki, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi, tamsulosyna i prazosyna na powiększoną prostatę, azotany, takie jak triazotan glicerolu na dusznicę bolesną i inne choroby serca.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację