sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTOPTADA 20 
WZÓR Z CMS:
TOPTADA 20


130.00
Ilość
- +
 
TOPTADA 20

TOPTADA 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł
10 100 8 zł 800 zł

Toptada 20

Zaburzenia erekcji pojawiają się nawet u młodych mężczyzn. Te coraz częściej występujące zaburzenie potrafi skutecznie zrujnować nam życie seksualne. Na szczęście jest Toptada 20.

Co to jest Toptada 20?

Toptada 20 znany również jako Tadalafil odpręża mięśnie i ułatwia przepływ krwi do określonych stref ciała. Toptada 20 jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji i objawów przerostu prostaty. Tadalafi rozluźnia mięśnie gładkie obecne w ściankach naczyń krwionośnych i pomaga zwiększyć przepływ krwi w niektórych określonych obszarach ciała. Lek ten stosuje się w leczeniu impotencji - gdzie osiągnięcie i utrzymanie erekcji stanowi problem podczas stosunku płciowego. Będzie on jednak działać tylko w przypadku stymulacji seksualnej. Lek ten stosuje się też w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego w tętnicach płucnych i prawej stronie serca. Poprawia także zdolność wysiłkową u takich pacjentów oraz w leczeniu objawów związanych z wiekiem powiększenia gruczołu krokowego, które mogą obejmować bolesne, trudne i częste oddawanie moczu.

Czy Toptada 20 powoduje jakiekolwiek skutki uboczne?

Skutki uboczne mogą wystąpić przy stosowaniu każdej substancji leczniczej. Nie inaczej jest w przypadku Toptada 20. Jednak efekty uboczne są tutaj rzadkie i szybko mijają.

Do najczęstszych skutków ubocznych należy zaliczyć:

Ból głowy
Zgaga
Nudności
Biegunka
Uporczywy kaszel
Zmniejszenie / utrata wzroku
Zmiana widzenia kolorów
Zmniejszenie / utrata słuchu
Przedłużona i bolesna erekcja
Zawroty głowy
Alergiczna reakcja skórna
Trudności w oddychaniu
Trudności w połykaniu
Obrzęk twarzy, warg, powiek, języka, dłoni i stóp
Złuszczanie i powstawanie pęcherzy na skórze
Zakażenia górnych dróg oddechowych
Ból rąk, nóg i pleców
Krwawienie z macicy

Jak długo działa Toptada 20?

Istnieją dwa różne podejścia do przyjmowania tabletek Toptada 20 - dzień po dniu lub w razie potrzeby. Omów swój kalendarz dawkowania ze specjalistą. W przypadku przyjmowania tadalafilu według stałego harmonogramu, należy przyjmować go o tej samej porze każdego dnia. W przypadku braku pewności, że masz pewne problemy zdrowotne lub przyjmujesz leki, lekarz może zalecić rzadsze przyjmowanie tabletek. Sam lek utrzymuje się w organizmie nawet do kilkunastu godzin. W przypadku większości użytkowników czas ten nie przekracza jednak sześciu godzin. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku poważnego przedawkowania może być konieczna natychmiastowa pomoc lekarska.

Kiedy nie wolno mi stosować Toptada 20?

Niektóre leki powodują niepożądane lub niebezpieczne skutki, gdy stosuje się je z Tadalafilem. Staraj się nie stosować leku Toptada w przypadku, gdy jednoczesnie używasz sedanu azotanowego przy problemach z sercem, w tym nitro-gliceryny, diazotanu izosorbidu, monoazotanu izosorbidu. Dostarczenie Tadalafilu z roztworem azotanu może spowodować nagłe i rzeczywiste zmniejszenie obciążenia krążenia. Skontaktuj się z lekarzem, jeśli po przyjęciu tego leku erekcja trwa dłużej niż 4 godziny. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze wzrokiem, nie bierz tego leku. Lek nie jest zalecany do stosowania w przypadku alergii na którykolwiek ze składników tego leku. Nie jest zalecany do stosowania, jeśli pacjent przyjmuje lek o nazwie Riociguat (popularna nazwa handlowa to Adempas). Ten lek nie jest zalecany do spożycia przez kobiety w ciąży, chyba że jest to bezwzględnie konieczne. Skonsultuj się z lekarzem i przedyskutuj korzyści i ryzyko przed przyjęciem tego leku. Matki karmiące powinny unikać stosowania tego leku. Skonsultuj się z lekarzem, aby doradził ci odpowiedni zamiennik. Spożycie leku może powodować łagodny i krótkotrwały spadek ciśnienia krwi. Należy zachować ostrożność, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki obniżające wysokie ciśnienie krwi. Ten lek należy stosować ostrożnie, jeśli pacjent przyjmuje leki na nadciśnienie, choroby serca itp. Należy zgłosić lekarzowi stosowanie wszystkich leków, w tym ziół i suplementów.

Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z fizyczną deformacją prącia, która może być spowodowana ukośnością, zwłóknieniem jamistym lub chorobą Peyroniego. W takich przypadkach ryzyko trwałej utraty siły seksualnej jest wysokie. Ten lek należy stosować ostrożnie, jeśli u pacjenta występuje bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny. Może to być spowodowane schorzeniami podstawnymi, takimi jak niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi lub białaczka. Ostatecznie lek może powodować nagłe pogorszenie zdolności słyszenia, a także zawroty głowy. W przypadku zaobserwowania takich objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów ze schorzeniami serca i naczyń krwionośnych. Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli lekarz poprosił Cię, aby nie angażować się w żadną aktywność seksualną ze względu na ryzyko niekorzystnego wpływu na serce. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest coraz wyższe u palaczy, osób starszych i osób cierpiących na choroby serca, cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu itp. W takich przypadkach należy zachować ostrożność.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację