sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
VALIF 20


160.00
Ilość
- +
 
VALIF 20

VALIF 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 16 zł 160 zł
2 20 15 zł 300 zł
3 30 14 zł 420 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Valif 20

Część męskiej populacji cierpi z powodu różnych przejawów osłabionej potencji i często nie jest to związane z ich wiekiem. W wielu przypadkach problem można rozwiązać, przyjmując specjalnie zaprojektowane do tego leki. Jednym z tych leków jest Valif 20, którego aktywnym składnikiem jest wardenafil. Lek Valif 20 można kupić znacznie taniej niż Levitra. Działanie i jakość pozostaną na tym samym poziomie, ponieważ substancja czynna odpowiedzialna za przywrócenie erekcji jest taka sama.

W jakim celu stosuje się Valif 20?

Tabletki Valif 20 mg stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania twardej erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej, która nie jest możliwa z powodu niewystarczającego dopływu krwi do penisa. Tabletki Valif 20 rozluźniają naczynia krwionośne prącia, zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję, która jest naturalną reakcją na stymulację seksualną. Jednak tabletki Valif 20 będą działać tylko, jeśli jesteś pobudzony seksualnie.

Jak stosować Valif 20 i jak działa w praktyce?

Tabletki Valif 20 stosuje się w celu skorygowania stanu zaburzeń erekcji u mężczyzn, co jest wynikiem niewystarczającego dopływu krwi do penisa podczas seksu. Lek w odpowiedzi na stymulację seksualną rozluźnia ściany naczyń krwionośnych prącia i wspomaga przepływ krwi. Rozluźnienie naczyń występuje z powodu uwolnienia tlenku azotu, a napełnianie krwią - ze względu na wzrost światła naczyń. Ten mechanizm działania zapewnia trwałą erekcję. Ponadto lek działa w taki sposób, że napływająca krew nie odpływa z powrotem. Pozwala to zachować twardość penisa przez pewien czas. Tabletki Valif 20 zawierają wardenafil, który działa na tkankę erekcyjną penisa. Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcji penisa, co aktywuje enzym cyklazę guanylanową. Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i umożliwia krwi wypełnienie gąbczastych tkanek erekcyjnych w celu spowodowania erekcji. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji. Tabletki Valif 20 hamują działanie PDE5, który rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej aktywacji mechanizmu cGMP w celu osiągnięcia i utrzymania erekcji.

Kto powinien skorzystać z leku Valif 20?

Stosowanie tego leku jest zalecane dla mężczyzn w każdej grupie wiekowej, którzy mają problemy z erekcją.

Jak stosować lek Valif 20 ?

Valif 20 należy przyjmować doustnie na pół godziny przed planowanym rozpoczęciem aktywności seksualnej. Maksymalne stężenie substancji we krwi spada pod koniec pierwszej godziny od zażycia leku. Lepiej jest zacząć od połówki tabletki, czyli 10 mg. W razie potrzeby możesz połknąć całą pigułkę. Zabrania się przyjmowania więcej niż jednej tabletki na raz. Erekcja nastąpi w obecności stymulacji seksualnej i potrwa do 4-6 godzin. Po zakończeniu stosunku seksualnego erekcja zniknie. Bez podniecenia seksualnego lek nie będzie aktywny.

Czy możliwe są jakiekolwiek działania niepożądane?

Jak każda substancja lecznicza, także Valif 20 może powodować w niektórych przypadkach działania niepożądane. Najczęściej obserwuje się ból głowy, który jest spowodowany uwalnianiem tlenku azotu i rozszerzaniem naczyń mózgowych. Ponadto podczas przyjmowania leku mogą pojawić się zawroty głowy, czerwone plamy na twarzy, obrzęk nosa, objawy dyspeptyczne, zmiana reakcji na bodźce świetlne, labilność ciśnienia krwi i napięcie w plecach. Przed zakupem leku Valif 20 najlepiej skonsultować się z lekarzem. Jest to szczególnie wskazane, jeśli masz współistniejące choroby serca, nerek, naczyń krwionośnych, wątroby. Jeśli problem z potencją jest jedynym problemem, możesz zacząć przyjmować lek na własną rękę, postępując zgodnie z zaleceniami opisanymi powyżej.
Kiedy nie należy stosować Valif?

Nie należy stosować tabletek Valif 20 mg, jeśli pacjent ma:

- uczulenie na wardenafil lub którykolwiek składnik tabletek Valif 20
- przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi
- jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby lub nerek
- jesteś w wieku w którym stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub serca lub miałeś zawał serca lub udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy
- masz bardzo wysokie lub niskie ciśnienie krwi
- jeśli u pacjenta występuje choroba oka, taka jak niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub jeśli występuje barwnikowe zapalenie siatkówki
- jeśli przyjmujesz leki, które mogą wchodzić w interakcje z Valif lub mogą zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, w tym cymetydyna w leczeniu wrzodów, antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, werapamil lub diltiazem (stosowane w nadciśnieniu), rytonawir lub indynawir (stosowane w leczeniu HIV), itrakonazol lub ketakonazol (w przypadku zakażeń grzybiczych) alfa-adrenolityki, takie jak terazosyna lub doksazosyna w łagodnym rozroście gruczołu krokowego.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację