sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVIDALISTA 40 
WZÓR Z CMS:
VIDALISTA 40


140.00
Ilość
- +
 
VIDALISTA 40

VIDALISTA 40- Substancja czynna: TADALAFIL- 40 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł
15 150 8 zł 1200 zł

Vidalista 40

Vidalista 40 to lek, którego jedna tabletka zawiera podwójną dawkę Tadalafilu jak popularny cialis. Lek ten stosuje się w przypadku mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia erekcji.

Czym jest Vidalista 40?

W 1998 roku Vidalista wszedł na rynek jako lek, który miał poprawić życie seksualne mężczyzny. Współcześnie korzysta z niego 20 milionów mężczyzn na całym świecie. Vidalista został wprowadzony jako trzeci lek po Viagrze i Levitrze i zatwierdzony przez FDA. Vidalista pomaga w zaburzeniach erekcji, blokując substancje powodujące niską erekcję. Vidalista poprawia przepływ krwi do penisa. Większy przepływ krwi do penisa oznacza większą erekcję. Tabletki Vidalista zawierają substancję czynną Tadalafil. Substancja ta promuje przepływ krwi do penisa i poprawia erekcję.

Jak dokładnie działa Vidalista 40?

Tadalafil zrewolucjonizował sposób, w jaki lekarze leczą mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji (ED). Po raz pierwszy dostępny jest tak silny doustny lek Vidalista 40, który może znacznie poprawić aktywność seksualną u ponad 80% mężczyzn z impotencją. Efekty trwają zwykle od 4 do 6 godzin. Tadalafil rozszerza niektóre naczynia krwionośne. Pozwala to na lepszy przepływ krwi. Rozszerzenie naczyń krwionośnych jest wywoływane przez substancje uwalniane do penisa podczas stymulacji seksualnej. W ten sposób penis może stać się sztywniejszy, a sama erekcja trwa dłużej. Do tego efektu wymagana jest stymulacja seksualna. Efekt zaczyna się po około pół godzinie, osiąga maksimum po około 2 godzinach.
Do 36 godzin po spożyciu erekcja jest łatwiejsza dzięki stymulacji seksualnej.

Jak stosować Vidalista 40?

Weź Vidalistę na około godzinę przed stosunkiem seksualnym. Czas działania waha się od 30 minut do 60 minut po spożyciu. Vidalista 40 zaczyna działać całkowicie po 1 godzinie i osiąga szczyt około 2 godzin. Do 36 godzin po spożyciu stymulacja seksualna ułatwia uzyskanie erekcji. Jeśli porównasz koszt Vidalista 40 ze standardową wersją leku, zauważysz, że pierwszy nie jest dwa razy droższy, niż można się było spodziewać, ale tylko o 8%. Wynika to z faktu, że oprócz faktycznego kosztu samego leku, producent nadal ponosi ogromne koszty: pakowanie, pakowanie, transport i wiele innych, które wpływają na koszt każdego pojedynczego opakowania. Dlatego, jeśli zdecydujesz się kupić Vidalista 40 i zażyjesz go w połowie, zaoszczędzisz do 92% kosztów za każdą drugą dawkę.

Jakie są skutki uboczne Vidalista 40?

Oczywiście użycie Vidalista jak w przypadku każdego leku może również powodować działania niepożądane. Poniżej sporządziliśmy listę działań niepożądanych, które mogą wystąpić podczas stosowania leku:

1. Ból głowy 10%
2. Rumieniąc się 5%
3. Ból brzucha 3%

Niektóre działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, drętwienie, nudności i ból, mogą wystąpić podczas stosunku po przyjęciu. Natychmiast zgłoś takie przypadki lekarzowi.

Czy należy zachować jakieś środki ostrożności?

Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje również lek azotanowy w leczeniu bólu w klatce piersiowej lub problemów z sercem, w tym nitrogliceryna, diazotan izosorbidu, monoazotan izosorbidu i niektóre leki rekreacyjne, takie jak „poppers”. Przyjmowanie leku z lekiem azotanowym może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi. Niektóre leki mogą powodować niepożądane lub niebezpieczne działania podczas stosowania z Vidalista 40. Poinformuj swojego lekarza o wszystkich swoich obecnych lekach, zwłaszcza riociguat (Adempas). Skontaktuj się z lekarzem lub uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli erekcja jest bolesna lub trwa dłużej niż 4 godziny. Długotrwała erekcja (priapizm) może uszkodzić penisa. Nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów w wieku poniżej 18 lat. Stosowanie tego leku było związane ze zwiększoną częstością i nasileniem drgawek, dlatego należy zachować ostrożność podczas stosowania u pacjentów cierpiących na epilepsję lub inne zaburzenia napadowe. Używanie alkoholu może powodować spadek ciśnienia krwi i nasilić związane z nim objawy, takie jak omdlenia, zawroty głowy, nadmierne pocenie się itp. Zaleca się ograniczenie lub unikanie spożycia alkoholu podczas stosowania tego leku. Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby / nerek. Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli upośledzenie jest poważne. W przypadku łagodnego do umiarkowanego upośledzenia zaleca się odpowiednie dostosowanie dawki i częste monitorowanie kliniczne. Zgłoś lekarzowi każdą chorobę serca i naczyń krwionośnych. Stosowanie leku nie jest zalecane u takich pacjentów, szczególnie tych, którzy powinni powstrzymać się od aktywności seksualnej ze względu na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych na serce. Lek niekorzystnie reaguje z następującymi środkami medycznymi:

Amlodypina
Karbamazepina
Ketokonazol
Fenytoina
Nitrogliceryna
Cymetydyna

Jak przechowywać Vidalista 40?

Tabletki Vidalista 40 należy przechowywać w blistrze do momentu użycia i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w którym temperatura utrzymuje się poniżej 30 ° C. Lek nie powinien być przechowywany w miejscu które pozostaję w zasięgu małych dzieci.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację