sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVIDALISTA 60 
WZÓR Z CMS:
VIDALISTA 60


150.00
Ilość
- +
 
VIDALISTA 60

VIDALISTA 60- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 15 zł 150 zł
2 20 14 zł 280 zł
3 30 13 zł 390 zł
4 40 12 zł 480 zł
5 50 11 zł 550 zł
10 100 10 zł 1000 zł
15 150 9 zł 1350 zł

Vidalista 60

Zaburzenia erekcji mogą się pojawić w każdym wieku. Niekiedy są one tak silne, że nawet standardowe leki nie są w stanie pomóc pacjentom. W takim przypadku warto zakupić Vidalista 60.

Czym jest Vidalista 60?

Vidalista 60 zawiera konwencjonalny lek o nazwie Tadalafil. Stosowanie Vidalista 60 pozwala mężczyznom osiągnąć lub utrzymać twardą erekcję podczas zbliżenia. Vidalista 60 z aktywną substancją Tadalafil to odpowiednia odpowiedź dla mężczyzn, którzy doświadczają złego wpływu zaburzeń erekcji. Tadalafil rozwiązuje problem zaburzenia erekcji (impotencję) u mężczyzn poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa. To inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn (impotencja). Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcyjnej prącia (ciałko jamiste) i aktywuje enzym cyklazę guanylową. Zwiększa to poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i pozwala krwi wypełnić gąbczaste tkanki erekcyjne, powodując erekcję. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa. Tabletki hamują PDE5, umożliwiając cGMP dalszy wzrost przepływu krwi do penisa powodując erekcję.

Jak można przyjmować Vidalista 60?

Vidalista 60 jest dostępny w postaci tabletek doustnych. Musisz wziąć jedną tabletkę Vidalista 60 doustnie nie mniej niż 30 minut przed pożyciem seksualnym. Powinieneś zażywać tabletkę Vidalista 60 raz na trzy dni, ponieważ działanie tego leku utrzymuje się przez 36 godzin. Możesz wziąć Vidalista 60 mg z jedzeniem lub bez jedzenia, ale nie bierz tego leku z posiłkiem zawierające tłuszcze. Powinieneś kontrolować spożycie alkoholu podczas korzystania z Vidalista 60. Przyjmowanie Vidalista 60 wraz z alkoholem zwiększa ryzyko występowania efektów ubocznych i sprawi, że poczujesz się przygnębiony. Objawy, takie jak zawroty głowy, omdlenia, uderzenia gorąca, uporczywe bóle głowy, należy zgłaszać lekarzowi.

Jakie są skutki uboczne Vidalista 60?

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane podczas przyjmowania tabletek Vidalista 60 obejmują ból głowy, zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie, uderzenia gorąca, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność (zgaga), nudności. Rzadziej występujące działania niepożądane obejmują zaburzenia widzenia, zwiększoną ilość łez powodujące łzawienie oczu, zmiany ciśnienia krwi (hipo i nadciśnienie), senność, duszność (duszność), ból (stawy pleców, brzuch).

Jakie leki wchodzą w interakcje z Vidalista 60?

Kilka leków wchodzi w interakcje z Valifem i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku lub uczynić to jedynie po konsultacji z lekarzem. Są to wszelkie leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, alfa-adrenolityki, takie jak terazosyna lub doksazosyna na łagodny rozrost stercza, werapamil lub diltiazem (na wysokie ciśnienie krwi). Leki wpływające na Vidalista 60 to też: cymetydyna do leczenia wrzodów, antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, itrakonazol lub ketakonazol (w przypadku zakażeń grzybiczych), rytonawir lub indynawir (w przypadku HIV ). Leki, na które wpływa Vidalista 60: doksazosyna w łagodnym rozroście gruczołu krokowego

Na co powinienem jeszcze zwrócić uwagę przed przyjmowaniem Vidalista 60?

Zgłoś lekarzowi każdą chorobę serca i naczyń krwionośnych. Stosowanie leku nie jest zalecane u takich pacjentów, szczególnie tych, którzy powinni powstrzymać się od aktywności seksualnej ze względu na ryzyko wystąpienia działań niepożądanych na serce. Zgłoś lekarzowi każdą chorobę nerek. Nie zaleca się stosowania leku Tadafil 20 MG u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek. Jeśli upośledzenie jest łagodne, lek ten można stosować z odpowiednim dostosowaniem dawki. Zgłoś występowanie jakiejkolwiek choroby obturacyjnej płuc (choroba żylno-okluzyjna, rozedma płuc, zapalenie oskrzeli itp.). Nie zaleca się stosowania leku, ponieważ ryzyko działań niepożądanych jest znacznie wyższe. Zgłoś lekarzowi występowanie przedłużającej się i bolesnej erekcji. Może to być spowodowane warunkami podstawowymi, takimi jak niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, białaczka lub deformacja penisa. Ryzyko uszkodzenia trwałych tkanek (penisa) jest u takich pacjentów, dlatego zaleca się ostrożność podczas podawania leku Vidalista 60. Leku nie należy stosować ostrożnie u pacjentów z zaburzeniami siatkówki, w których upośledzone jest postrzeganie kolorów. W takich przypadkach należy unikać stosowania tego leku. Istnieje grupa leków gdzie przyjmowanie Vidalista 60 jest absolutnie niewskazane. Należą do nich następujące leki:

- boceprewir
- diazotan izosorbidu
- monoazotan izosorbidu
- nitrogliceryna IV
- nitrogliceryna PO
- doodbytniczy nitrogliceryna
- podjęzykowy nitrogliceryna
- nitrogliceryna miejscowo
- nitrogliceryna przezskórna
- wielojęzyczny nitrogliceryna
- riocyguat
- telaprewir

Tadalafil ma poważne interakcje z co najmniej 21 różnymi lekami i ma umiarkowane interakcje z co najmniej 152 różnymi lekami. To nie jest wyczerpująca lista możliwych interakcji leków. Powinieneś skonsultować się z lekarzem na temat wszystkich możliwych interakcji przyjmowanych leków.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację