sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVIDALISTA 80 
WZÓR Z CMS:
VIDALISTA 80


160.00
Ilość
- +
 
VIDALISTA 80

VIDALISTA 80- Substancja czynna: TADALAFIL- 80 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 16 zł 160 zł
2 20 15 zł 300 zł
3 30 14 zł 420 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Vidalista 80

Zaburzenia erekcji mogą być poważnym problemem, zwłaszcza dla osób, które ukończyły czterdziesty rok życia.

Jak działa Vidalista 80?

Vidalista 80 to ogólna forma Tadalafilu. Jest produkowany przez indyjską firmę Centurion Laboratories. Głównym składnikiem aktywnym leku jest Tadalafil. Vidalista 80 leczy zaburzenia erekcji, zwłaszcza w poważnych przypadkach. Składnik aktywny pozostaję skuteczny przez ponad 48 godzin. Mogą pozostać dłużej, jeśli masz problemy z nerkami lub wątrobą. Musisz przerwać wszelkie formy aktywności seksualnej, jeśli po zażyciu tego leku odczuwasz ból w klatce piersiowej, nudności lub zawroty głowy. Aktywność seksualna może powodować problemy z osłabionym sercem. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli cierpiałeś na chorobę serca lub zawał serca przed zażyciem tego leku.

Kto nie powinien brać Vidalista 80?

Musisz przerwać wszelkie formy aktywności seksualnej, jeśli po zażyciu tego leku odczuwasz ból w klatce piersiowej, nudności lub zawroty głowy. Aktywność seksualna może powodować problemy z osłabionym sercem. Jest to szczególnie groźne, jeśli cierpiałeś na chorobę serca lub zawał serca przed zażyciem tego leku. Nawet jeśli masz zaburzenia erekcji, nie możesz przyjmować tego leku, chyba że jest to przepisane lub zalecane przez lekarza w przypadku gdy: zażywasz azotany, ponieważ może to spowodować spadek ciśnienia krwi. Jest to niebezpieczne, szczególnie jeśli masz problemy sercowo-naczyniowe. Nie możesz przyjmować tego leku, jeśli używasz narkotyków. Mogą wchodzić w interakcje z lekiem, powodując niepożądane reakcje twojego ciała. Twój lekarz powinien wiedzieć, czy masz alergię na składniki, jakie zawiera lek. Jeśli okaże się, że jeden ze składników tego leku może powodować reakcje alergiczne, należy natychmiast odstawić lek. Jeśli wystąpi wysypka, obrzęk warg, trudności w oddychaniu podczas przyjmowania tego leku, musisz wezwać natychmiastową pomoc medyczną. Są to oznaki i objawy reakcji alergicznej.

Podsumowując jeśli masz następujące warunki, musisz unikać tego leku lub porozmawiać o tym z lekarzem:

Problemy sercowo-naczyniowe
Wysokie lub niskie ciśnienie krwi
Problemy z nerkami wymagające dializy
Utrata wzroku
Problem z krwawieniem z żołądka
Zdeformowany kształt penisa
Problemy z krwią
Jeśli doświadczyłeś erekcji, która trwała dłużej niż 4 godziny, powinieneś unikać tego leku bez uprzedniej rozmowy z lekarzem.

Dlaczego warto kupować Vidalista 80?

• Duże oszczędności. Wysoka dawka leku powoduje znaczne oszczędności niż przy mniejszych dawkach.

• Zamawiając leki w sklepie internetowym jest bezpieczne, ponieważ twoje dane osobowe nie są dostępne dla osób trzecich

• Twoje leki zostaną dostarczone bezpośrednio do twoich drzwi.

Jak Vidalista 80 leczy problemy z erekcją?

Vidalista Black 80mg zakłóca produkcję hormonu zwanego PDE5. Rozluźnia naczynia krwionośne otaczające penisa, aby umożliwić zwiększony przepływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Używając Vidalista 80 mężczyźni mogą łatwo uzyskać i utrzymać twardą erekcję po stymulacji seksualnej. Erekcję otrzymasz dopiero po pobudzeniu seksualnym. Leki z gatunku Vidalista są zatwierdzone do leczenia problemów z erekcją nawet przez 36 godzin. Lek może zacząć działać w ciągu zaledwie 30 minut, więc możliwe jest również spontaniczne stosunki seksualne. Lek może leczyć łagodne, umiarkowane i poważne problemy z erekcją. Można go przyjmować z jedzeniem lub bez jedzenia, dzięki czemu Vidalista 80 jest łatwy w codziennym życiu.

Jak stosować Vidalista 80?

Vidalista 80 działa najlepiej, gdy jest przyjmowany pół godziny przed aktywnością seksualną. Pamiętaj, że nie uzyskasz erekcji, dopóki nie będziesz stymulowany seksualnie. Erekcja zniknie sama po seksualnym uniesieniu. Działanie leku może trwać do 36 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się działaniem leku przez więcej niż jeden dzień. Bez względu na to, jakiego rodzaju leku będziesz używać, niezależnie od tego, czy już go znasz, czy nie - zawsze warto zachować szczególną ostrożność, czytając ulotkę informacyjną dla pacjenta dostarczoną podczas zakupu. Jeśli masz pytania, które musisz wyjaśnić, zapytaj o to farmaceutę. Zaleca się wręcz najpierw zasięgnąć porady lekarza przed zażyciem jakichkolwiek leków. Vidalista 80 można przyjmować doustnie z posiłkiem lub bez posiłku- lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Istnieją dwie metody przyjmowania leku - albo przyjmuje się go w razie potrzeby, albo raz dziennie. W większości przypadków, jeśli przyjmowałbyś ten lek codziennie, lekarz może przepisać niższą dawkę dzienną. Jest to zaleta dla osób uprawiających czynności seksualne o każdej porze dnia ponieważ efekt może trwać do 36 godzin. Z drugiej strony, jeśli Vidalista 80 byłby przyjmowany tylko w razie potrzeby, prawdopodobnie zalecana jest większa dawka.

Czy Vidalista 80 może powodować jakiekolwiek efekty uboczne?

Skutki uboczne Vidalista 80 są bardzo rzadkie. Typowe działania niepożądane mogą obejmować:

- ból głowy
- niestrawność
- ból pleców
- ból mięśni
- zaczerwienienie skóry
- katar

W przypadku kiedy skutki uboczne utrzymują się dłuższy czas, należy skontaktować się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację