sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVikalis VX 60 
WZÓR Z CMS:
Vikalis VX 60


190.00
Ilość
- +
 
Vikalis VX 60

Vikalis VX 60- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 18 zł 360 zł
3 30 17 zł 510 zł
4 40 16 zł 640 zł
5 50 15 zł 750 zł
10 100 14 zł 1400 zł
15 150 13 zł 1950 zł

Vikalis VX 60

Czy masz problemy z impotencją? Nie możesz uzyskać erekcji lub utrzymać ją przez długi czas? A może twoim problemem jest przedwczesny wytrysk? Wszystkie powyższe problemy pomoże ci rozwiązać Vikalis VX 60.

Czym jest Vikalis VX 60?

Suplement należy do grupy leków zwanych inhibitorami typu 5. Tadalafil jest organiczną substancją chemiczną, która pomaga w zaburzeniach erekcji. Po stymulacji seksualnej Tadalafil pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne członka. W rezultacie erekcja znacznie się poprawia. Podczas stymulacji seksualnej substancja stymuluje przepływ krwi w ciele, gromadząc go w penisie. W ten sposób osiągamy zadowalającą sztywność prącia. Medyczna nazwa Vikalis VX to Tadalafil i należy on do rodziny leków rozszerzających naczynia krwionośne PDE-5. Vikalis VX nie jest afrodyzjakiem i do uzyskania erekcji wymagana będzie stymulacja. Podobnie jak inne leki stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji– Vikalis VX został stworzony, aby zapewnić następujące szczególne korzyści podczas aktywności seksualnej:
- silna erekcja,
- większa częstotliwość orgazmów
- większy wytrysk
- lepsza stymulacja

Jak stosować Vikalis VX 60?

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Tabletkę należy połknąć, popijając dużą ilością wody. Dawkę można przyjąć według własnego uznania podczas i po posiłku. Nie należy jednak przekraczać maksymalnej dawki leku. Nie stosujemy leku u pacjentów w wieku poniżej 18 lat. Pożądane działanie wystąpi po 30 minutach od spożycia i trwa do 24 godzin. Dlatego możesz połknąć tabletki do 12 godzin przed planowanym stosunkiem. Unikaj dużych lub tłustych posiłków, gdy zamierzasz przyjmować lek. Alkohol obniży skuteczność tego leku.

Czy lek wywołuje skutki uboczne?

Od czasu do czasu u pacjentów przyjmujących Vikalis VX występują następujące działania niepożądane:

- zaczerwienienie twarzy
- ból głowy
- zatkany nos
- suchość oczu
- łagodne nudności

Te powszechne działania niepożądane związane są z odwodnieniem i zwykle zmniejszają się poprzez zwiększenie spożycia wody.

Mniej powszechne skutki uboczne to:

- lekko niewyraźne widzenie
- nieznaczne niebieskie widzenie
- światłoczułość

Powyższe działania niepożądane nie są niebezpieczne i zwykle zmniejszają się, gdy ciało przyzwyczaja się do leczenia. Pacjenci wykazujący powyższe działania niepożądane na ogół nie muszą przerywać przyjmowania leku Vikalis VX.

W bardzo niewielu przypadkach mogą wystąpić poważne działania niepożądane:

- erekcja dłuższa niż 4 godziny (priapizm)
- poważne pogorszenie lub utrata wzroku
- poważne pogorszenie lub utrata słuchu

Chociaż poważne działania niepożądane występują rzadko, jeśli wystąpią którekolwiek z powyższych poważnych działań niepożądanych, należy przerwać stosowanie tego leku i natychmiast wezwać pomoc medyczną w nagłych wypadkach.

Czy każdy może stosować Vikalis VX?

Pacjenci leczeni z powodu następujących stanów; lub w jakimkolwiek trwającym leczeniu, powinni skonsultować się z lekarzem rodzinnym przed przyjęciem Vikalis VX:

Choroby związane z sercem i choroby sercowo-naczyniowe, w tym zwężenie aorty, idiopatyczne przerostowe zwężenie aorty i ogólne niedrożność odpływu komorowego.
Udar, infekcja mięśnia sercowego (atak serca) lub ciężka arytmia.
Niewydolność serca lub choroba wieńcowa powodująca niestabilną dusznicę bolesną.
Choroby związane z ciśnieniem krwi, w tym nadciśnienie i niedociśnienie tętnicze oraz pacjenci z poważnym zaburzeniem autonomicznej kontroli ciśnienia krwi.
Spoczynkowe niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) wynoszące (BP <90/50)
Spoczynkowe nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) wynoszące (BP> 170/110)
Barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (choroba genetyczna siatkówki)
Sierp komórki lub inne powiązane niedokrwistości
HIV (szczególnie w leczeniu inhibitorami proteazy)
Odbiorcy dawcy narządów

Przeciwwskazania do stosowania leku przewidują też listę leków. Pacjenci przyjmujący następujące rodzaje leków nie powinni przyjmować Vikalis VX:

Leki nitrogliceryny
Leki nitroprusydkowe
Azotan amylu (rekreacyjnie znany jako poppers)
Leki biorcy dawcy narządów
Azolowe leki przeciwgrzybicze przyjmowane doustnie (miejscowe kremy do leczenia Candida / pleśniawki są bezpieczne)

Aby uzyskać pełną listę interakcji leków, przeciwwskazań i środków ostrożności uzyskaj odpowiednie informacje od lekarza specjalisty.

Przeciwwskazania to też

Nadwrażliwość, w tym zespół Stevensa-Johnsona i złuszczające zapalenie skóry
Rozpuszczalne stymulatory cyklazy guanylowej (sGC) (np. Riocyguat); jednoczesne stosowanie może powodować niedociśnienie
Skutki nadużywania narkotyków
Należy zachować ostrożność u pacjentów u których występuje czynna choroba wrzodowa, choroba wątroby. Inhibitory CYP3A4 (np. Erytromycyna, ketokonazol, itrakonazol, indynawir, rytonawir) mogą znacznie zwiększać stężenie tadalafilu w surowicy. Induktory CYP3A4 (np. Ryfampina, ziele dziurawca zwyczajnego ) mogą zmniejszać stężenie tadalafilu w surowicy. Jednoczesne stosowanie z alfa-blokerami (innymi niż tamsulosyna 0,4 mg / dzień) jest groźne. Dlatego należy ustabilizować ich pobieranie przed rozpoczęciem stosowania inhibitorów fosfodiesterazy (PDE) -5; u pacjentów z niestabilnością stosujących samą terapię alfa-adrenolityczną istnieje zwiększone ryzyko objawowego niedociśnienia tętniczego podczas jednoczesnego leczenia inhibitorem PDE-5.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację