sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
VILAFINIL


80.00
Ilość
- +
 
VILAFINIL

VILAFINIL- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 8 zł 80 zł
3 30 7.5 zł 225 zł
5 50 7 zł 350 zł
10 100 6.5 zł 650 zł
15 150 6 zł 900 zł

VILAFINIL

Vilanfil to skuteczny środek, który zwalcza objawy zmęczenia, dodaję energii i pozwala uporać się z objawami narkolepsji.

Skąd wziął się Vilanfil

Vilanfil bazuję na substancji czynnej modafinilu. Został odkryty przez Lafon Laboratories we Francji, ale szybko wzbudził zainteresowanie dużych graczy w branży farmaceutycznej. Pierwotny twórca modafinilu, Lafon Labs, został wykupiony przez Cephalon Inc za 450 milionów dolarów. Zostały zakupione specjalnie w celu uzyskania kontroli nad modafinilem, który nazwali Provigil®. Firma uzyskała patenty na ten lek, a także zgodę FDA i zaczęła sprzedawać go na całym świecie w leczeniu ADD / ADHD i narkolepsji. W 2010 r., Po wygaśnięciu patentu, związek został otwarty na arenę światową. Wiele firm farmaceutycznych wypuściło własną generyczną wersję leku, oferowaną po znacznie niższych cenach niż produkt markowy. Jednym z tych producentów była indyjska firma o nazwie Centurion Laboratories. Nazwali swój produkt Vilafinil. Chociaż ta wersja modafinilu jest tą samą substancją chemiczną co oryginał, zastosowane wypełniacze i stosunek enancjomerów są nieco inne, co daje subtelne różnice w działaniu. Vilafinil konkuruje z innymi lekami generycznymi pod względem ceny, profilu efektu, dostępności i reputacji.

Jak działa Vilafinil?

Vilafinil jest produkowany i dystrybuowany z Indii. Vilafinil jest mniej popularną, ale nie mniej silną generyczną marką Modafinil, substancji kontrolowanej zgodnie z harmonogramem IV. Ponieważ jego potencjał do nadużyć jest bardzo niski, zamawianie Vilafinil lub jakiejkolwiek innej marki online jest tolerowane. Jego wpływ na samopoczucie poznawcze, produktywność i chęć bycia aktywnym a sprawia, że jest pożądany przez wiele osób. Vilafinil 200 mg jest szczególnie popularny w Wielkiej Brytanii wśród osób cierpiących na narkolepsję lub inne zaburzenia snu. Narkolepsja jest zaburzeniem neurologicznym, które powoduje, że nagle zasypia się, nawet podczas aktywności (na przykład biegania, jazdy na rowerze lub prowadzenia samochodu). Według ekspertów, Vilafinil jest stosowany nie tylko w leczeniu narkolepsji i innych zaburzeń snu. W kilku badaniach naukowych stwierdzono, że Vilafinil 200 mg jest również skuteczny w łagodzeniu skutków depresji i ADHD, a także w intensyfikacji działań związanych z nauką lub pracą.

Jak stosować Vilanfil?

Zalecane optymalne dawkowanie dla odpowiedzialnego stosowania Vilafinil, to maksymalnie 1 tabletka z jedzeniem lub bez. Jeśli chcesz stosować Vilafinil, aby zapobiec senności w pracy, weź go godzinę przed rozpoczęciem pracy. Nie należy przekraczać dawki zalecanej przez producenta, gdyż może to spowodować poważne konsekwencje dla naszego zdrowia. Każde przekroczenie dawki należy wcześniej skonsultować z lekarzem.

Czy Vilanfil powoduje jakieś skutki uboczne?

Vilafinil ma stosunkowo niewiele skutków ubocznych w porównaniu do innych stymulantów. Wyższe dawki powodują niepożądane skutki uboczne. W przypadku przyjęcia większej dawki działania niepożądane stają się bardziej zauważalne. Niektóre z typowych działań niepożądanych Vilafinilu mogą obejmować; bóle głowy, biegunka, problemy żołądkowe, ból pleców, senność, nudności, nerwowość, problemy ze snem i zawroty głowy.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Vilanfilu?

lek nie może być przyjmowany przez osoby, które mają uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujących się w leku. Nie wolno go też przyjmować osobom z chorobami serca, wątroby i nerek. Niektóre leki i ich przyjmowanie są przeciwwskazaniem do stosowania Vilanfil. Są to antykoagulanty: Klirens warfaryny może być zmniejszony przez modafinil, czyli substancję czynną leku. Dlatego czas protrombinowy należy regularnie monitorować podczas pierwszych dwóch miesięcy leczenia modafinilem. Przeciwwskazaniem są też leki o metabolizmie CYP. Leki metabolizowane głównie przez metabolizm CYP2C19 (np. Diazepam, propranolol, omeprazol ) mogą wykazywać zmniejszony klirens po podaniu modafinilu, co spowodowałoby konieczne zmniejszenie dawki. Ponadto aktywność CYP1A2, CYP2B6 i CYP3A4 / 5 obserwowano przy in vitro. Badania interakcji klinicznych wskazują, że może to mieć wpływ na substraty CYP3A4 / 5. Przykładami substratów byłyby cyklosporyna, inhibitory proteazy HIV, buspiron, triazolam, a także wiele blokerów kanału wapniowego i statyn.

Leku nie należy stosować, jeśli występuje nadwrażliwość na substancję czynną, jest również przeciwwskazany u pacjentów z niekontrolowanym nadciśnieniem umiarkowanym do ciężkiego oraz u pacjentów z zaburzeniami rytmu serca. Dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat nie powinny być leczone modafinilem. Nie zaleca się stosowania leku podczas ciąży. Ponieważ substancja czynna może zmniejszać skuteczność hormonalnych środków antykoncepcyjnych, zaleca się stosowanie dodatkowych metod antykoncepcyjnych. Dane z eksperymentów na zwierzętach pokazują, że modafinil przenika do mleka matki. Dlatego nie należy go stosować podczas karmienia piersią. Ponieważ pacjenci, którym przepisano lek, cierpią już na nadmierną senność, należy ich poinformować, że ich czujność może nie zostać w pełni znormalizowana. Ponadto należy regularnie monitorować stopień senności, a pacjentom należy zalecić powstrzymanie się od prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację