sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVILITRA 60 
WZÓR Z CMS:
VILITRA 60


170.00
Ilość
- +
 
VILITRA 60
VILITRA 60

Vilitra 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 24 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 17 zł 170 zł
2 20 16 zł 320 zł
3 30 15 zł 450 zł
4 40 14 zł 560 zł
5 50 13 zł 650 zł
10 100 12 zł 1200 zł
15 150 11 zł 1650 zł

Vilitra 60

Zaburzenia erekcji są poważnym problemem dla każdego mężczyzny. Na szczęście istnieją skuteczne leki, które pozwalają na rozwiązanie większości problemów tego typu. To między innymi Vilitra 60

Czym jest Vilitra 60?

Przyczynami zaburzenia erekcji może być wiele powodów fizjologicznych, takich jak choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, problemy neurologiczne, hipogonadyzm (zmniejszona aktywność jąder), niewydolność nerek, niewydolność wątroby, starzenie się, palenie tytoniu, alkohol, otyłość, działania niepożądane leków itp. Prawie 80% mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji ma jedną z wyżej wymienionych przyczyn tego problemu. Jest tylko 10% mężczyzn, u których przyczyną jest psychologia, taka jak depresja, lęk, stres itp. Można to leczyć psychologicznie bez podawania jakiegokolwiek leku. W przypadkach, kiedy powodem zaburzeń są problemy zdrowotne Vilitra 60 jest doskonałym lekiem, pozwalającym rozwiązać problem zaburzeń erekcji. Oprócz tego lek może być również stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Przedwczesny wytrysk to zaburzenie seksualne u mężczyzn w wieku 18–64 lat, w którym mężczyzna wydala nasienie przy minimalnej stymulacji prącia.

Jak działa Vilitra 60?

Erekcja prącia jest procesem związanym z przepływem krwi. Jest on inicjowany przez rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych. Substancja chemiczna zwana tlenkiem azotu jest uwalniana przez ciałę jamistą, która aktywuje cyklazę guanylanową. Cyklaza guanylowa jest enzymem, który powoduje syntezę cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP) w komórkach mięśni gładkich ciał jamistych. Dlatego cGMP powoduje rozluźnienie mięśni gładkich poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa. Jednak to działanie jest kontrolowane przez enzym zwany fosfodiesterazami (PDE), który jest odpowiedzialny za degradację cGMP. PDE5 jest najliczniejszym PDE występującym w penisie mężczyzn, tak więc selektywne hamowanie PDE5 poprawia erekcję prącia przez zwiększenie ilości cGMP. Podobnie jak Sildenafil i Tadalafil, Vardenafil w Vilitrze jest również selektywnym inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (inhibitor PDE5). Jednak to hamowanie jest bardziej selektywne na PDE5 z Vilitra niż na jakikolwiek inny lek PDE5. Należy jednak zauważyć, że ponieważ do rozpoczęcia uwalniania tlenku azotu wymagana jest stymulacja seksualna, dlatego żaden lek, który hamuje PDE5 do wzwodu prącia, nie będzie działał, jeśli nie jesteśmy podnieceni seksualnie.

Jakie jest dawkowanie tabletek Vilitra 60?

Weź Vilitra 60 raz dziennie na godzinę przed przewidywaniem aktywności seksualnej. Dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od tolerancji i skuteczności leku u konkretnego pacjenta. Dawkowanie można przyjmować raz dziennie w odstępie 24 godzin. Lek nie będzie działał przy braku stymulacji seksualnej. Upewnij się, że poinformujesz lekarza o wszystkich lekach i produktach ziołowych, ponieważ mogą powodować interakcje między lekami. Vilitra 60 jest wytwarzana w formie powlekanych tabletek. W jednym opakowaniu może zawierać 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12 tabletek leku. W przypadku przedawkowania zaleca się leczenie objawowe i podtrzymujące.

Jak szybko działa Vilitra 60?

Lek jest wchłaniany dość szybko i z reguły działanie leku rozpoczyna się w 15-25 minut po podaniu, a efektywny czas trwania leku wynosi 4-5 godzin po spożyciu. Średni maksymalny efekt jest osiągany w ciągu godziny (zmienny od 30 do 120 minut). Należy zauważyć, że szybkość wchłaniania leku zmniejsza się podczas przyjmowania tłustych pokarmów. Przyjmowanie leku z normalnym jedzeniem nie zmniejsza właściwości farmakokinetycznych substancji czynnej.

Kiedy nie mogę stosować Vilitra 60?

Jeśli stale lub okresowo cierpisz na chorobę sercowo-naczyniową, przed użyciem leku skonsultuj się z lekarzem, ponieważ ryzyko powikłań spowodowanych stosowaniem leku podczas aktywności seksualnej jest duże. Przed zajęciem miejsca za kierownicą upewnij się, że po zażyciu tabletek twój stan jest normalny, a działania niepożądane nie zostały zaobserwowane. Nie należy przyjmować Vilitra 60 z innymi lekami stosowanymi w leczeniu zaburzeń erekcji (takimi jak syldenafil, tadalafil), ponieważ nie przeprowadzono badań dotyczących ich wzajemnych interakcji. Nie podawaj tabletek dzieciom i przechowuj je poza ich zasięgiem. Okres ważności leku wynosi trzy lata od daty produkcji. Tabletki należy przechowywać w suchym miejscu, temperatura przechowywania nie powinna przekraczać 30 stopni Celsjusza.

Czy Vilitra 60 powoduje skutki uboczne?

Można zauważyć pewne częste działania niepożądane takie jak ból głowy, zaczerwienienie twarzy, zatkany nos / katar, zawroty głowy, zwiększona wrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub problemy z rozróżnieniem kolorów niebieskiego i zielonego. Jednak wardenafil wykazuje mniej działań niepożądanych związanych ze wzrokiem w porównaniu do syldenafilu. W przypadku kiedy efekty uboczne utrzymują się przez dłuższy czas lub nasilają się, natychmiast należy skonsultować się z lekarzem i zaprzestać stosowania Vilitra 60 do czasu aż lekarz wykona niezbędne badania

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację