sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęVIPASANA 100 
WZÓR Z CMS:
VIPASANA 100


130.00
Ilość
- +
 
VIPASANA 100

VIPASANA 100- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł
10 100 8 zł 800 zł

Vipasana 100

Zaburzenia erekcji potrafią zrujnować intymność między nawet najbardziej kochającymi się partnerami. Vipasana 100 to lek oparty na substancji czynnej sildenafil, który skutecznie leczy zaburzenia erekcji.

Czym jest slidenafil w Vipasana 100?

W ciągu 7 lat od wprowadzenia cytrynianu sildenafilu (VIAGRA) jako pierwszej doustnej terapii inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 w zaburzeniach erekcji, stosuje się go w leczeniu prawie 27 milionów mężczyzn z zaburzeniami erekcji na całym świecie. Populacje pacjentów z zaburzeniami erekcji o różnej etiologii i o różnych chorobach towarzyszących skorzystały z leczenia sildenafilem. Szacuje się, że zaburzenia erekcji (ED) dotykają ponad 150 milionów mężczyzn na całym świecie, przy czym oczekuje się, że liczba ta podwoi się do 2025. Cytrynian sildenafilu został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków 27 marca 1998 r. Jako pierwsza doustna fosfodiesteraza inhibitor typu 5 do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji. W ciągu 7 lat po zatwierdzeniu ponad 700 000 lekarzy napisało ponad 150 milionów recept na sildenafil, a środek został dopuszczony do obrotu w ponad 120 krajach na całym świecie.

Jak skuteczny jest lek Vipasana i substancja czynna Sildenafil?

W licznych badaniach klinicznych u mężczyzn z zaburzeniami erekcji wykazano, że leczenie sildenafilem może poprawić funkcję erekcji, umożliwiając udany stosunek. Wczesne badania z podwójnie ślepą próbą u mężczyzn z zaburzeniami erekcji wykazały, że znacznie więcej mężczyzn osiągnęło erekcję po podaniu sildenafilu w porównaniu z placebo. Każda tabletka Vipasana powlekana zawiera 100 mg syldenafilu (w postaci cytrynianu sildenafilu). Lek jest wskazany u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, które są niezdolnością do osiągnięcia lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do zadowalającej sprawności seksualnej. Aby lek był skuteczny, wymagana jest stymulacja seksualna.

Jak stosować Vipasana 100?

Zalecana dawka to 100 mg przyjmowana w razie potrzeby na około godzinę przed aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć. Maksymalna zalecana dawka wynosi 100 mg. Maksymalna zalecana częstotliwość dawkowania wynosi raz dziennie. Jeśli syldenafil jest przyjmowany z jedzeniem, początek aktywności może być opóźniony w porównaniu ze stanem na czczo. Nie ma konieczności dostosowania dawki u pacjentów w podeszłym wieku (powyżej 65 lat). Lek nie jest wskazany dla osób poniżej 18 roku życia.

Jakie są przeciwwskazania przy przyjmowaniu Vipasana 100?

Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia niedociśnienia ortostatycznego u pacjentów leczonych lekami blokującymi receptory alfa-adrenolityczne, przed rozpoczęciem leczenia Vipasana 100 należy ustabilizować leczenie lekami blokującymi receptory alfa-adrenolityczne. Przeciwwskazaniem jest też nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Lek nasili hipotensyjne działanie azotanów zatem jego jednoczesne podawanie z donorami tlenku azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotany w jakiejkolwiek formie są zatem przeciwwskazane. Jednoczesne podawanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, ze stymulatorami cyklazy guanylowej, takimi jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może potencjalnie prowadzić do objawowego niedociśnienia. Środki do leczenia zaburzeń erekcji, nie powinny być stosowane u mężczyzn, u których aktywność seksualna jest niewskazana (np. Pacjenci z ciężkimi zaburzeniami sercowo-naczyniowymi, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca).
Lek jest przeciwwskazany u pacjentów z utratą wzroku w jednym oku z powodu niedrożności przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (NAION), niezależnie od tego, czy epizod ten był związany z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Bezpieczeństwo leku nie było badane w następujących podgrupach pacjentów, dlatego jego stosowanie jest przeciwwskazane: ciężkie zaburzenia czynności wątroby, niedociśnienie (ciśnienie krwi <90/50 mmHg), niedawny udar lub zawał mięśnia sercowego oraz znana dziedziczna zwyrodnieniowa siatkówka zaburzenia takie jak barwnikowe zapalenie siatkówki (mniejszość tych pacjentów ma zaburzenia genetyczne fosfodiesterazy siatkówki).

Na co należy zwrócić uwagę przy stosowaniu Vipasana 100?

Przed rozważeniem leczenia farmakologicznego należy przeprowadzić wywiad lekarski i badanie fizykalne w celu zdiagnozowania zaburzeń erekcji i ustalenia potencjalnych przyczyn. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji lekarze powinni wziąć pod uwagę stan sercowo-naczyniowy swoich pacjentów, ponieważ istnieje ryzyko sercowe związane z aktywnością seksualną. Lek ma właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, co powoduje łagodne i przemijające obniżenie ciśnienia krwi. Lekarze powinni dokładnie rozważyć, czy takie działania rozszerzające naczynia krwionośne mogą niekorzystnie wpływać na ich pacjentów, zwłaszcza w połączeniu z aktywnością seksualną. Środki do leczenia zaburzeń erekcji należy stosować ostrożnie u pacjentów z anatomicznym odkształceniem prącia (takich jak kątowanie, zwłóknienie jamiste lub choroba Peyroniego) lub u pacjentów ze schorzeniami, które mogą predysponować ich do priapizmu (np. jak anemia sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka).

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację