sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęZhewitra- 40 
WZÓR Z CMS:
Zhewitra- 40


210.00
Ilość
- +
 
Zhewitra- 40

Zhewitra- 40- Substancja czynna: WARDENAFIL- 40 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 21 zł 210 zł
2 20 20 zł 400 zł
3 30 19 zł 570 zł
4 40 18 zł 720 zł
5 50 17 zł 850 zł

Zhewitra- 40

Zaburzenia erekcji najczęściej dotykają mężczyzn powyżej czterdziestego roku życia. To dla nich właśnie stworzono leku Zhewitra 40.

Czym jest Zhewitra 40?

Zhewitra 40 jest najnowszym silnym lekiem zawierającym dużą dawkę substancji czynnej (wardenafil), która pomaga poprawić erekcję. Skuteczność leku potwierdzają liczne badania kliniczne. Jednak dawka substancji niezbędnej do tego, aby dany mężczyzna normalizował stosunek seksualny, jest ściśle indywidualna. Zwiększona zawartość wardenafilu pozwala na bardziej elastyczne dawkowanie leku, dzieląc tabletkę na kilka części. Zhewitra 40 ma bardzo silny efekt, dlatego dawkę należy uzgodnić z lekarzem. Możemy rozpocząć stosowanie od małych porcji. Postępując zgodnie z instrukcją użytkowania, dopuszcza się przyjmowanie leku nawet u diabetyków. Jednak osoby poniżej 18 roku życia nie powinny stosować tego leku. Działanie leku polega na zwiększeniu przepływu krwi do narządów płciowych, ale jest łagodnie tolerowane przez organizm i nie ma praktycznie żadnych skutków ubocznych.

Lek zapewnia:

- stabilną niezawodną erekcję, niezależnie od przyczyn dysfunkcji
- czas działania co najmniej 7 godzin
- a także niezależność efektu od jedzenia i picia

Dla dużych mężczyzn o masie ciała większej niż 100 kg, cierpiących na męską impotencję, przeznaczona jest cała tabletka leku Zhewitra 40.

Jakie zalety ma Zhewitra 40?

Generyczny Zhewitra 40 ma wiele zalet w porównaniu z innymi, bardziej popularnymi stymulantami:
Działa równie dobrze z zaawansowanymi zaburzeniami erekcji i gdy dopiero zaczynają się problemy.
Normalizuje siłę działania u pacjentów z cukrzycą obu typów.


Ma wyraźny skumulowany wynik po 4 tygodniach przyjmowania.
Dzięki ulepszonej formule jest lepiej tolerowany przez organizm.

Lek przyda się mężczyznom:

U których kondycja seksualna zmniejszyła się w wyniku cukrzycy, którzy mają niestabilną erekcję, w tym z powodu nadwagi cierpią na impotencję, z powodu wieku, otyłości lub chorób układu rozrodczego.
Niezależnie od problemów z potencją, zamówienie Zhewitra 40 będzie właściwą decyzją, która może przywrócić Cię do pełnoprawnego życia seksualnego.

Jak działa Zhewitra 40?

Często przedwczesny rozkład monofosforanu guanozyny (cGMP) z powodu PDE-5 stanowi przeszkodę dla pełnej erekcji. Wardenafil 40 mg w składzie leku przez 10-12 godzin blokuje PDE-5, eliminując przeszkody w erekcji. Naczynia krwionośne rozluźniają się, a podczas podniecenia seksualnego napływa do nich wielokrotnie więcej krwi niż w spoczynku. Tak długo, jak lek jest aktywny (10-12 godzin), możesz odbyć kilka stosunków seksualnych.

Jak stosować Zhewitra 40?

Tabletki na potencję mają okrągły kształt i zewnętrzną powłokę do wygodnego podawania doustnego. Dla mężczyzn o dużej masie ciała (100 kg lub więcej) - 1 tabletka 40-60 minut przed planowanym seksem. Mężczyźni z prawidłową masą ciała - ½ lub ¼ tabletek 20-40 minut przed stosunkiem seksualnym. Lek najlepiej przyjmować wieczorem na czczo. Jednak jeśli masz dolegliwości żołądkowe, weź lekarstwo natychmiast po jedzeniu. Przed zażyciem leku, powiedz swojemu lekarzowi o swoich aktualnych stanach medycznych i innych przyjmowanych lekach. Ostrożnie postępuj zgodnie z instrukcjami leku i poproś lekarza o wyjaśnienie niezrozumiałych punktów. Weź lek zgodnie z zaleceniami i nie przekraczaj dawki przepisanej przez lekarza.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania leku?

Upewnij się, że nie bierzesz leków na azotany, żadnych innych leków na impotencję, a także takich leków jak indynawir lub rytonawir. Pojedyncza dawka tych leków z Zhewitra 40 jest zabroniona. Zachowaj ostrożność, jeśli cierpisz na choroby serca, szczególnie zawał serca lub udar mózgu, niewydolność wątroby i nerek lub pijesz alkohol. Przed rozpoczęciem przyjmowania należy poinformować lekarza o możliwych reakcjach alergicznych na składniki leku. Skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem leku, jeśli zdiagnozowano u ciebie raka, cukrzycę, zgagę, chorobę serca, zapalenie migdałków, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub HIV. Poszukaj pomocy medycznej przy erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny, a także przy bolesnej erekcji. Pamiętaj, że Zhevitra 60 mg nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak HIV. Pacjent musi samodzielnie podjąć środki w celu ochrony przed takimi chorobami. W trakcie przyjmowania leku nie wolno jednocześnie stosować następujących leków:

Koniwaptan
Antybiotyki, takie jak erytromycyna lub pediazol
Leki zawierające podtlenek azotu, takie jak nitrogliceryna, diazotan izosorbidu, monoazotan izosorbidu
Leki obniżające ciśnienie krwi, takie jak cardizem, dilacor, nikardypina
Leki stosowane w leczeniu HIV i AIDS - delawirdyna, rytonawir, indynawir, nelfinawir itp.
Izoniazyd
Leki przeciwdepresyjne (nefazodon i tym podobne)
Leki stosowane w leczeniu zaburzeń prostaty, takie jak alfuzosyna, terazosyna, doksazosyna, tamsulosyna itp.

Przed przyjęciem leku Zhevitra 60 mg należy powiedzieć lekarzowi o przyjmowanych lekach i unikać przyjmowania powyższych leków jednocześnie z lekami na zaburzenie erekcji.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację