sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęZhewitra- 60 
WZÓR Z CMS:
Zhewitra- 60


240.00
Ilość
- +
 
Zhewitra- 60

Zhewitra- 60- Substancja czynna: WARDENAFIL- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 24 zł 240 zł
2 20 23 zł 460 zł
3 30 22 zł 660 zł
4 40 21 zł 840 zł
5 50 20 zł 1000 zł

Zhewitra- 60

Zaburzenia erekcji mogą być poważnym problemem zwłaszcza w przypadku mężczyzn powyżej czterdziestego roku życia.

Czym jest Zhewitra- 60?

Zhewitra 60 mg zawiera substancję czynną wardenafil, która jest jednym z najlepszych środków na zaburzenia erekcji. Nawet w mniejszych dawkach wardenafil działa prawie 2 razy szybciej niż syldenafil i tadalafil. Zhewitra- 60 jest potrójną dawką leku dla mężczyzn, dlatego każdą tabletkę można dzielić na porcje. Lek jest wskazany, jeśli u danego mężczyzny pojawiają się zaburzenia erekcji. Ta skuteczność wynika z faktu, że wardenafil 60 mg jako część leku jest nowoczesnym inhibitorem PDE-5. Ma bardziej idealną formułę i efekt niż na przykład Sildenafil, z którego produkowana jest dobrze znana Viagra. Będąc w ciele, wardenafil blokuje PDE-5 (fosfodiesterazy), a proces fizycznego pobudzenia przebiega bez przeszkód. Reakcje chemiczne związane z uwalnianiem tlenku azotu stymulują rozszerzanie ścian naczyń krwionośnych, a krew w większej objętości dociera do penisa. Działanie leku i związane z nim blokowanie PDE-5 trwa 10-12 godzin. W tym czasie pod wpływem podniecenia seksualnego jesteśmy w stanie osiągnąć silną i stabilną erekcję.

Jakie zalety ma Zhewitra- 60?

Zhevitra 60 mg ma mniej skutków ubocznych niż inne leki stosowane w leczeniu impotencji. Główne działania niepożądane obejmują ból głowy, zaczerwienienie twarzy i górnej części ciała oraz katar. W przeciwieństwie do większości podobnych leków, Zhevitra nie wpływa niekorzystnie na widzenie. Warto również zauważyć, że Zhevitra jest mniej wrażliwy na mieszanie się z alkoholem i jedzeniem. Jednocześnie inne leki przeciw impotencji wymagają zażycia 1 godziny przed aktywnością seksualną. W tym przypadku lek należy zażyć na 10 minut przed podjęciem czynności seksualnych.

Kto może przyjmować lek Zhevitra 60 mg?

Zhevitra 60 mg jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Przyjmowanie leków u kobiet i dzieci wiąże się z wysokim ryzykiem działań niepożądanych.

Jakie dodatkowe korzyści odnosimy z przyjmowania Zhewitra- 60?

Zhewitra 60 mg obniża nadmiernie wysokie ciśnienie krwi.
Ma funkcję akumulacji wyniku (po użyciu od 1 miesiąca).
Zhewitra- 60 jest skuteczna w zwalczaniu impotencji z powodu cukrzycy.
Wpływa na postrzeganie kolorów i ostrość widzenia.
Minimalne skutki uboczne w porównaniu z rówieśnikami.

Jak stosować Zhewitra- 60?

Tabletki na erekcję zhewitra mają żółto-beżową powłokę i znak firmowy. Przyjmuje się je doustnie, jeśli to możliwe na czczo, popijając szklanką wody. Zażywaj lek w następujących dawkach:
¼ tabletek - dla „początkujących” z niewielkimi zaburzeniami funkcji seksualnych.
⅓ porcje - standardowa zalecana dawka.
½ - dla mężczyzn o masie ciała większej niż 100 kg.
Aktywna faza leku potrwa do 12 godzin, podczas których możesz uprawiać seks 5-6 razy. Aby stworzyć intymną atmosferę, dozwolone jest niewielkie spożycie alkoholu. Nie należy przyjmować leku częściej niż raz na dobę.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania Zhewitra- 60?

Lek nie jest zalecany dla mężczyzn cierpiących na wysokie ciśnienie krwi, niedociśnienie, cukrzycę, problemy z krzepnięciem krwi, zaburzenia widzenia, chorobę Peyroniego, choroby układu sercowo-naczyniowego, zawały serca, zapalenie migdałków, wrzody, anemię sierpowatą, priapizm itp.

Czy lek wpływa na popęd seksualny?

Zhevitra 60 mg nie jest w żaden sposób związany z pożądaniem seksualnym. Dlatego do pełnej skuteczności leku konieczna jest wystarczająca stymulacja seksualna.

Na co należy uważać przy przyjmowaniu leku?

Przed zażyciem pigułki sprawdź blister leku. Nie należy przyjmować leku, jeśli opakowanie jest rozdarte, jego integralność jest zerwana lub jeśli nie zawiera tabletek. Podczas wyjmowania tabletek z opakowania postępuj zgodnie z dołączonymi instrukcjami. Nie próbuj przepychać pigułki przez opakowanie. Po wyjęciu pigułki z opakowania natychmiast połóż ją na języku. Początkowo lekarz przepisze średnią dawkę leku, a następnie może zmniejszyć lub zwiększyć dawkę, jeśli to konieczne. Powiedz także lekarzowi o wszelkich skutkach ubocznych, które zauważysz po zażyciu leku. Zhevitra 60 mg przyjmuje się w razie potrzeby, a nie według ściśle określonego harmonogramu. Jeśli zażywasz lek codziennie i zapomnisz wziąć pigułkę, weź ją, gdy tylko przypomnisz sobie pominiętą dawkę. Jeśli pozostało mało czasu do następnej dawki, należy całkowicie pominąć dawkę. Nie należy stosować dawki podwójnej w celu zrekompensowania pominiętej dawki. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Przedawkowanie preparatu Zhevitra 60 mg może prowadzić do poważnych działań niepożądanych. Nigdy nie przekraczaj dawki przepisanej przez lekarza.

Czy lek może powodować jakiekolwiek skutki uboczne?

Zhevitra 60 mg może powodować krótkotrwałe działania niepożądane, takie jak ból głowy, nudności, zawroty głowy, katar, ból pleców, nadwrażliwość na światło i tak dalej. Jeśli objawy te utrzymują się przez długi czas, skonsultuj się z lekarzem. Poważniejsze działania niepożądane występują rzadko. Należą do nich zawały serca, trudności w oddychaniu, zawroty głowy, priapizm, zaburzenia układu krążenia, ból w klatce piersiowej, wysokie ciśnienie krwi i tak dalej. Przechowuj lek w temperaturze pokojowej (15-30 stopni Celsjusza) z dala od dzieci, zwierząt domowych, ekspozycji na wilgoć i słońce.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację